reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gametoon HD w ofercie sieci Toya

dodano: 2019-03-11 11:08 | aktualizacja: 2019-03-11 13:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Kino Polska TV SA

Gametoon HD Kanał e-sportowy Gametoon HD, którego dystrybutorem w Polsce jest spółka Kino Polska TV SA, 11 marca dołączył do oferty Toya, jednego z największych operatorów kablowych w kraju. Kanał zasilił pakiety Wygodny i Bogaty i znalazł się na pozycji nr 421.

Gametoon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gametoon HD to kanał e-sportowy kierowany do graczy w różnym wieku. W ofercie programowej stacji dominują programy typu let's play, w których popularni youtuberzy i streamerzy grają w gry, na bieżąco je komentując. Dzięki porozumieniu z wydawcami prezentowane na antenie tytuły, to m.in.: Marvel's Spider-Man, Star Wars: Battlefront II, The Sims 4 i FIFA 19.

Przy programach let’s play Gametoon HD współpracuje z czołową w Polsce siecią influencer marketingu LifeTube, dzięki której gry prezentują tak uznani influencerzy, jak Seto – jeden z najpopularniejszych krajowych streamerów w serwisie Twitch, ViniPlay – youtuber znany ze swojego zamiłowania do serii GTA i Bungo21 – specjalista od surwiwalu w grach komputerowych.

Na antenie kanału grają ponadto Jakub „Lothar” Szygulski – profesjonalny gracz Fortnite i Mrs Scarlett – ekspertka w dziedzinie serii The Sims. Tytuł FIFA 19 prezentuje z kolei LisekHD – youtuber znajdujący się w pierwszej setce najlepszych graczy FIFA na świecie.

Gametoon HD nadaje też pasmo, w którym przypomina widzom najważniejsze mecze z międzynarodowych wydarzeń e-sportowych, prezentuje pełne ciekawostek materiały promocyjne i zajawki najnowszych gier.

Ponadto w Gametoon HD można oglądać magazyny: Gamanoid World, w którym stacja odwiedza imprezy i konwenty dla graczy i miłośników popkultury oraz 10UP – program z przeróżnymi zestawieniami dziesięciu rzeczy związanych z szeroko rozumianą kulturą gier wideo.

Dyrektorem programowym Gametoon HD jest Maciej Mikstacki.

W ofercie Toya znajdują się już inne kanały Grupy Kino Polska, takie jak: Zoom TV (pozycja EPG nr 44), Kino TV (80), Kino Polska (110), Stopklatka TV (111) i Kino Polska Muzyka (777) oraz kanały pakietu FilmBox: FilmBox Premium HD (81), FilmBox Family (82), FilmBox Action (83), FilmBox Extra HD (85), FilmBox Arthouse HD (86), DocuBox HD (87) i FightBox HD (466).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...