reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Poldark – Wichry losu” w kwietniu na Epic Drama

dodano: 2019-03-13 10:31
autor: Jakub Sulisz | źródło: Epic Drama

Epic Drama Poldark: Wichry losu Kwiecień na antenie Epic Drama to zarówno nowe tytuły, jak i premierowe sezony seriali, które zyskały już wierną publiczność.W przyszłym miesiącu szczególnej Państwa uwadze polecamy seriale: „Poldark – Wichry losu”, „Tutanchamon”, „Maltese: na tropie Mafii” i „Restauracja”.

Epic Drama Poldark: Wichry losu


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poldark – Wichry losu
Rok 1794: wojna i rewolucja we Francji zagrażają Wielkiej Brytanii. W Kornwalii George Warleggan rozbudowuje swoje imperium i stara się zniszczyć Poldarków. Elizabeth zaczyna nowe życie jako jego żona, odrzucając jednocześnie całą swoją przeszłość z Rossem. Elizabeth skrywa jednak tajemnicę, która może zagrozić wygodnemu życiu, jakie zapewniła sobie i swojemu synowi.

Ross i Demelza starają się nie wchodzić w konflikty i unikać George'a, naprawiając łączące ich relacje. Kruchy rozejm zostaje jednak naruszony przez przyjazd braci Demelzy. Ross musi zadać sobie pytanie, jak długo będzie pozwalał na wzrost znaczenia i pozycji George'a. Tymczasem we Francji przyjaciel Rossa Dwight trafia do niewoli. Czy w obliczu problemów w domu i za granicą Ross podejmie wyzwanie i zaryzykuje utratę wszystkiego, co dla niego ważne?
Premiera: poniedziałek 8 kwietnia, godz. 21:00
 
Tutanchamon
Ambitna epopeja, której akcja rozgrywa się na tle złocistych piasków i potężnych skał Doliny Królów. Poznamy dzieje Howarda Cartera, znakomitego brytyjskiego archeologa, który odnalazł grobowiec Tutanchamona. W 1905 r. młody Carter prowadzi ekspedycję archeologiczną.  Kiedy jednak puszczają mu nerwy i naraża badania na niebezpieczeństwo, egipska Służba Starożytności cofa mu licencję na prowadzenie wykopalisk.

Odrzucony i żyjący poza nawiasem społeczeństwa Carter dostaje drugą szansę: spotyka brytyjskiego arystokratę, lorda Carnarvona (archeologa amatora) i jego córkę Evelyn. Zyskuje w ten sposób możliwość powrotu do wykopalisk i poznaje miłość swojego życia.
Premiera: sobota 20 kwietnia, godz. 19:00
 

Maltese: na tropie Mafii
Połowa lat 70. XX w. Produkcja heroiny przenosi się z Marsylii na Sycylię, skąd narkotyki rozlewają się na całe Włochy, co doprowadza do daleko idącej transformacji największej organizacji przestępczej na świecie: mafii. W tym samym czasie komisarz Dario Maltese, wysoki rangą funkcjonariusz w sekcji zajmującej się przestępstwami narkotykowymi, wraca do swojego rodzinnego miasta, Trapani. Tam poznaje przyczyny śmierci swojego ojca i odkrywa, że macki świata przestępczego oplatają się także wokół niego.

Dario bada złożone układy korupcyjne i świat bezprawia, w którym mordercy i kryminaliści współpracują także z przedstawicielami władz. Maltese ryzykuje własne życie, ścierając się z mordercami wysłanymi, aby go zabić. Jest świadkiem śmierci swoich przyjaciół i prawie traci kobietę, którą pokochał.
Kontynuacja od soboty 6 kwietnia, godz. 21:00

Restauracja
Akcja drugiej serii zaczyna się w roku 1955. Rozkwitają kolejne miłości, bohaterowie podejmują ryzykowne działania, a na światło dzienne wychodzą mroczne tajemnice. Rodzina Löwanderów prowadzi elegancką restaurację Djurgårdskällaren, znaną w Sztokholmie od lat. Helga, matka rodu, stara się kontrolować codzienne życie swoich synów, Gustafa i Petera, a także córki Niny. Po rozpadzie małżeństwa Nina zaczyna nowe życie, wkładając całą energię w stworzenie klubu jazzowego i odbudowę relacji z własną córką. Nina wciąż kocha Callego, którego znakomite umiejętności kulinarne zapewniają mu awans — niestety, inne wydarzenia sprawiają, że tych dwoje wciąż nie może cieszyć się swoją miłością.

Peter nie pracuje już w restauracji, ale jego niechęć do brata, Gustafa, wciąż rośnie. Tymczasem kelnerka Maggan chce, aby kobiety miały większą reprezentację w związku zawodowym. Jej oczekiwania odzwierciedlają zmiany zachodzące w całej Szwecji, która stopniowo przekształca się z kraju podziałów klasowych w znane nam dzisiaj państwo socjalne.
Zakończenie: niedziela 7 kwietnia, godz. 12:45


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...