reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serial „Podwójna gra" powraca z 2. sezonem tylko na FOX

dodano: 2019-03-15 10:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: FOX

2. sezon „Podwójna gra" FOX False Flag - według definicji to działania pod obcą „flagą”, oznaczające tajne operacje rządowe, korporacyjne lub służb specjalnych odbywające się w obcych barwach narodowych. Po raz kolejny producenci serialu postanowili zagłębić się w rządowe spiski, w które wplątane są nie tylko rządy, ale także zwykli obywatele, którzy po raz kolejny będą musieli walczyć o swoje życie.

2. sezon „Podwójna gra" FOX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kiedy wybucha rurociąg z ropą naftową łączący Izrael z Turcją, pierwszym i bezpośrednim podejrzanym jest organizacja Hezbollah, która zagroziła Izraelowi, twierdząc, że rurociąg biegnie przez wody terytorialne należące do Libanu. Eitan – detektyw, którego poznaliśmy w pierwszym sezonie serialu – zostaje wezwany do nadzorowania tego wyjątkowo delikatnego śledztwa.

Drugi sezon produkcji skupia się na trzech rodzinach, których życie runęło na wieść o tym, że ich bliscy zaginęli po wybuchu rurociągu, podczas którego doszło również do tragicznej śmierci kilku urzędników państwowych. W końcu nazwiska zaginionej trójki zostają podane do publicznej wiadomości, przez co bardzo szybko stają się głównymi podejrzanymi. Każda z rodzin szybko przekona się, że to dopiero początek kłopotów, a codzienność zmieni się nie do poznania. Plotki, kłamstwa i oskarżenia, które z dnia na dzień zaczynają narastać, są nie do zniesienia. Jak się okaże, nie wszyscy są tacy święci, na jakich się kreują. 

Pełna intryg i wybuchowych zwrotów akcji „Podwójna gra” zapewnia widzom rollercoaster emocji i wycieczkę po świecie podejrzeń i oszustw. Każda z postaci zmuszona jest zakwestionować wszystko, co kiedyś było jej codziennością. W sieci tajemnic i kłamstw wiadomo tylko jedno - że nic już nigdy nie będzie takie samo.
 

„Podwójna gra” została przedstawiona w tym roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie – Berlinale – jednym z najbardziej prestiżowych festiwali w Europie i na świecie. Serial został tam przyjęty niezwykle pozytywnie, a po projekcji wielu fanów ustawiało się w kolejce by zdobyć zdjęcia z gwiazdami. 

W drugim sezonie „Podwójnej gry” występują: Angel Bonanni jako Sean Tilson; Moris Cohen jako Eli Mazor; Mickey Leon jako Eitan Kopel; Hanna Azoulay Hasfari jako Miriam Levi; Hani Furstenberg jako Joan „Jo” Berger; Yousef „Joe” Sweid jako Amir Cohen.

Kto stoi za wybuchem i spiskiem? Czy rodziny rzeczywiście są niewinne? Tego dowiemy się już w niedzielę 17 marca o godz. 20:10 tylko na FOX!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak ścienny 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

55 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Miernik Amiko Multitracker 2 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

599 zł Więcej...
reklama