reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sieć Supermedia z ofertą o tematyce gamingowej

dodano: 2019-03-19 11:31 | aktualizacja: 2019-03-19 12:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Supermedia/satkurier.pl

Supermedia Warszawska sieć Supermedia wprowadziła do oferty telewizyjnej Smart trzy kanały o tematyce gamingowej: E-Sport, Gametoon i Polsat Games. Operator proponuje miłośnikom gier również ofertę internetu światłowodowego. Promocja „Internet dla Graczy” obejmuje prędkość 150/30 Mb/s w cenie 29 zł/mc.

Supermedia Gametoon E-Sport Polsat Games


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
E-Sport - kanał poświęcony tematyce sportów elektronicznych. Rozgrywki e-sportowe i relacje ze światowych turniejów to ramówka programu. Poza wspomnianymi turniejami, znajdziemy wszystko o świecie e-sportu, między innymi programy rozrywkowe, dokumentalne, talk-show. Pozycja na liście kanałów: CATV nr 102, IPTV z usługą Replay nr 108.

Gametoon - kanał o tematyce e-sportowej i gier komputerowych. W programie zobaczymy zapowiedzi najnowszych gier, rozgrywki z udziałem youtuberów i streamerów oraz relacje z turniejów e-sportowych. Pozycja na liście kanałów: CATV nr 93, IPTV z usługą Replay nr 110.

Polsat Games - kanał poświęcony e-graczom i rozgrywkom e-sportu oraz nowinkom ze świata gier. Dodatkowo na tym kanale pojawiają się najlepsze produkcje anime (m.in. „Dragon Ball Super”). Nie brakuje również programów skierowanych do młodszych widzów, które proponują naukę z wykorzystaniem gier. Pozycja na liście kanałów: CATV nr 113, IPTV z usługą Replay nr 107.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zabezpieczenie przepięciowe Opticum

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wtyk F/ gniazdo F.

15 zł Więcej...

Antena DVB-T dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...
reklama