reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-09-25 - 2023-09-26

Formuła 1 w Eleven Sports co najmniej do sezonu 2022

dodano: 2019-03-20 19:44 | aktualizacja: 2019-03-20 20:13
autor: Jerzy Kruczek/SatExpert | źródło: satkurier.pl/Eleven Sports

Formuła 1 F1 Eleven Sports Patryk Mirosławski, COO Eleven Sports w Polsce, poinformował na Twitterze, że nadawca przedłużył prawa do transmisji wyścigów Formuły 1 do końca sezonu 2022. Dotychczas obowiązująca umowa kończyła się na sezonie 2019. Oznacza to, że miłośnicy F1 w Polsce będą mogli oglądać ten prestiżowy cykl wyścigów samochodowych w Eleven Sports przez co najmniej trzy kolejne sezony.

ELEVEN_SPORTS_f1_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto Patryk Mirosławski poinformował, że serie towarzyszące - F2, F3 i Porsche Supercup, będą transmitowane na sportowych kanałach Polsatu, właściciela Eleven Sports. Tegoroczny sezon Formuły 1 z udziałem Roberta Kubicy można oglądać w całości wyłącznie w Eleven Sports. Dodatkowo transmisje wyścigów F1, ale dopiero od 45. minuty, są dostępne na antenie TVP Sport. Jest to możliwe po nabyciu przez Telewizję Polską stosownej sublicencji.

Eleven Sports pokazuje zawody Formuły 1 nieprzerwanie od 2016 roku, oferując widzom relacje na żywo ze wszystkich wyścigów, kwalifikacji oraz treningów wraz z bogatą oprawą w postaci studia, programów własnej produkcji, takich jak magazyn #ElevenF1, oraz wywiadów, reportaży i innych materiałów realizowanych przez dziennikarzy Eleven na miejscu wydarzeń. Eleven udziela sublicencji na pokazywanie skrótów Polsatowi oraz, w sezonie 2019, do równoległego, częściowego transmitowania wyścigów w TVP (o czym wspomniano już powyżej).

Nowa umowa zostaje zawarta w niezwykle ciekawie zapowiadającym się dla polskich kibiców sezonie Formuły, w którym Robert Kubica powraca do rywalizacji w gronie najlepszych kierowców świata.

Porozumienie obejmuje również prawa do FIA Formula 2, FIA Formula 3 Championship oraz Porsche Supercup Series w latach 2019-2022. Zawody te pokazywane będą na kanałach sportowych Polsatu.
 

- Wśród naszych widzów mamy bardzo liczną i wierną grupę fanów Formuły 1, która stała się jednym z najważniejszych elementów naszej oferty programowej. Naszym priorytetem było zatem pozyskanie praw do tych zawodów na kolejne lata - powiedział Krzysztof Świergiel, CEO Eleven Sports w Polsce. - Cieszymy się, że jeszcze przez długi czas kibice będą mogli śledzić te niezwykle spektakularne i emocjonujące wyścigi F1 na naszych antenach, a my będziemy relacjonować je w obszerny i atrakcyjny sposób.

- Cieszymy się, że przedłużamy naszą długoletnią partnerską współpracę z Eleven Sports z kilku powodów. Eleven Sports zaoferuje widzom wysokiej jakości transmisje oraz programy realizowane na miejscu wydarzeń, a sublicencje udzielone Polsatowi i Telewizji Polskiej zapewnią Formule 1 dotarcie do szerokiego grona widzów i wspomogą wzrost jej popularności w Polsce - powiedziała Michaella Snoeck, Senior Manager, Media Rights w Formula 1®.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...