reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+: Francuskie kino w prezencie [wideo]

dodano: 2019-03-29 15:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+/satkurier.pl

francuskie kino nc+ Operator platformy nc+ przygotował dla swoich abonentów prezent w postaci kolekcji filmów na życzenie dostępnej bez dodatkowych opłat w nc+ GO i nc+ GO TV. Promocja obowiązuje do 19 czerwca br. i obejmuje 15 filmów francuskiego kina.

francuskie kino nc+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Odkryj magię francuskich filmów. W ramach kolekcji dostępne są takie hity, jak: „Nietykalni”, „Grunt to rodzinka”, „Bella i Sebastian” czy „Dusigrosz”. Filmy obejrzysz na ekranie telewizora w serwisie nc+ GO TV po podłączeniu dekodera do internetu lub w telefonie, tablecie i na komputerze w aplikacji nc+ GO - zachęca operator platformy nc+.

Kolekcja jest dostępna do 19.06.2019 r. w serwisie nc+ GO TV dla abonentów posiadających wybrane modele dekoderów z możliwością podłączenia do internetu oraz w usłudze nc+ GO.

Usługa nc+ GO jest dostępna dla abonentów logujących się z terytorium UE, stale zamieszkujących w Polsce. Usługa jest świadczona zgodnie ze szczegółowymi warunkami świadczenia usług nc+ GO i nc+ GO TV z dnia 11.01.2016 r., przewidującymi standardowo bezpłatny dostęp do usług w wymiarze 3 godzin korzystania w miesiącu kalendarzowym. Po tym czasie dla wskazanych abonentów dostęp jest nadal bezpłatny, a dla pozostałych może być płatny zgodnie z warunkami promocji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

559 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

435 zł Więcej...
reklama