reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Romance TV w otwartym oknie Cyfrowego Polsatu

dodano: 2019-04-02 16:53 | aktualizacja: 2019-04-02 17:00
autor: Jakub Sulisz | źródło: Romance TV

Romance TV Od 1 kwietnia do 5 maja br. abonenci Cyfrowego Polsatu, od Pakietu Darmowego HD, którzy nie mają w swoim pakiecie kanału Romance TV HD, będą go mogli oglądać bez dodatkowych opłat, w ramach otwartego okna, na pozycji 145. Co więcej, w serwisie Ipla dostępny będzie 9. sezon serialu „Górscy ratownicy”, a także przedpremierowo odcinki najnowszego, 10. sezonu, które na kanale liniowym będą emitowane dopiero od 23.04.

Górscy ratownicy Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przez ponad miesiąc abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać wiosenne propozycje kanału Romance TV, nawet jeśli nie mają go w swoim abonamencie. Od 19.04 stacja zaprasza na wyjątkowy wielkanocny cykl „Kobiety kroczą swoją drogą” z premierami filmowymi „Anna Karenina” (20.04, godz. 21:55) i Atelier Fontana (22.04, godz. 21:55). Natomiast od 23 kwietnia na kanale Romance TV rusza 10. sezon uwielbianego przez widzów serialu „Górscy ratownicy”. Dodatkowo od 5.04. dostępny będzie 9. sezon serialu, a także najnowsze odcinki 10. sezonu będzie można obejrzeć przedpremierowo w serwisie Ipla. Romance TV dostępny będzie na dekoderze (poz. 145) i w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Świąteczny blok filmowy w Romance TV
Wielkanoc w Romance TV to czas silnych kobiet. Widzowie poznają historie bohaterek, których ogromne osiągnięcia sprawiły, że stały się one legendami: Katarzyna Luther, Anna Karenina, Maria Montessori i siostry Fontana. Kobiety, które całe życie poświęciły urzeczywistnianiu swoich marzeń i realizacji celów, przy czym wykazały się żelazną wolą i odpornością na przeciwieństwa losu. W ich życiu nie zabrakło też walki o swoje prywatne szczęście. Stacja zaprezentuje ich niesamowite życiorysy od piątku 19 kwietnia do poniedziałku 22 kwietnia, o godz. 21:55 (wyjątkowo 21.04 o godz. 20:00).

Kolejne przygody „Górskich ratowników” w 10. sezonie serialu
Już od 23 kwietnia, od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 Romance TV zaprasza na premierowe odcinki 10. sezonu popularnego serialu. Na widzów czekają mrożące krew w żyłach akcje ratunkowe. W nowym sezonie odważni członkowie zespołu ratownictwa górskiego w malowniczej Styrii walczą o życie i bezpieczeństwo ludzi, ale również przeżywają swoje prywatne rozterki i starają się o prawdziwą miłość…

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...
reklama