reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Salony biznesowe LOT-u z bezpłatnym Wi-Fi od UPC

dodano: 2019-04-19 10:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska

UPC Polska LOT poczekalnia Wi-Fi Pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT, korzystający z salonów biznesowych „Polonez” i „Mazurek”, należących do polskiego przewoźnika, mogą od 19 kwietnia korzystać, w ramach dedykowanej sieci Wi-Fi, z bezpłatnego internetu. Usługę dla pasażerów poczekalni LOT-u dostarcza UPC Biznes, oferujący usługi cyfrowe dla firm.

UPC Polska LOT poczekalnia Wi-Fi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
LOT Business Lounge „Polonez” na Lotnisku Chopina w Warszawie jest zarządzany przez polskiego przewoźnika od 1 lipca 2015 roku. Zlokalizowany w strefie Schengen salon jest czynny cały rok, siedem dni w tygodniu, od godz. 5 do 23. Każdego roku obsługuje ponad 300 tys. 26 lutego br. flagowy salon biznesowy polskiego przewoźnika odwiedził milionowy pasażer. Od 2018 roku pasażerowie mają też w porcie na Okęciu do dyspozycji drugi salon biznesowy LOT-u - „Mazurek” w strefie non-Schengen.

Chcąc nadążyć za rosnącymi oczekiwaniami pasażerów, LOT zaoferował im w salonach biznesowych bezpłatny internet dostarczany w ramach dedykowanej sieci Wi-Fi przez UPC Biznes.
 

UPC Biznes oferuje rozwiązania bezprzewodowe oparte na technologii Wi-Fi, które pozwalają sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że od teraz podróżni z całego świata czekający na swój lot w przestrzeni LOT Business Lounge będą mogli skorzystać z dedykowanej sieci Wi-Fi od UPC Biznes. Jest to dla nas duże zobowiązanie i jednocześnie potwierdzenie, że dostarczane przez nas usługi są na najwyższym poziomie

- powiedział Jerzy Gołębiowski, dyrektor B2B UPC Polska.

Z nowej oferty korzystać już mogą wszyscy pasażerowie „Poloneza” i „Mazurka”. O udogodnieniu od 19 kwietnia br. w recepcjach salonów informowani są wszyscy goście. Ponadto w przestrzeni poczekalni pojawiły się tablice informacyjne z logotypem obu firm.
 

Nasze salony biznesowe w Warszawie cieszą się ogromną popularnością wśród pasażerów. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty i usługi były jak najwyższej jakości. Pasażerowie biznesowi szczególną wagę przykładają do jakości i dostępności internetu. Dlatego z ogromną przyjemnością oddajemy do dyspozycji wysokiej jakości szerokopasmowy dostęp do internetu dostarczony przez UPC Biznes. Jestem przekonany, że będzie to bardzo korzystna zmiana dla naszych pasażerów i uzupełnienie naszej bogatej oferty

- powiedział Krzysztof Moczulski z Biura Produktu w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Z salonów „Polonez” i „Mazurek” mogą skorzystać m.in. pasażerowie klasy biznes w rejsach Star Alliance i posiadacze kart lojalnościowych Miles & More: srebrnej Frequent Traveller, złotej Senator i czarnej HON Circle oraz posiadacze kart Star Alliance Gold. Do dyspozycji gości oprócz bezpłatnego Wi-Fi jest wybór prasy polskiej i zagranicznej, komputery, telewizja oraz łazienki z prysznicem, szeroki wybór zimnych i gorących posiłków przez cały dzień. Ponadto w salonie „Polonez” wyjątkową usługą jest mini SPA, czyli strefa Premium Beauty Yonelle, oferująca zabiegi kosmetyczne i masaże wszystkim gościom salonu.W salonie „Polonez” znajduje się też specjalna strefa LOT Elite Lounge dedykowana pasażerom podróżującym klasą biznes na trasach dalekodystansowych LOT-u, a także posiadaczom statusu podróży Star Alliance Gold. W tej części znajduje się 45 miejsc siedzących.
 

W ramach przebudowy Lotniska Chopina, czekając na budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego, planowane jest niedługo przeniesienie salonu „Polonez” do nowej, większej lokalizacji. Ta zmiana miałaby znacząco wpłynąć na poprawę komfortu korzystania z salonu, zwłaszcza w godzinach szczytu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

950 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...
reklama