reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

11 lat platformy Viasat Ukraine

dodano: 2019-04-23 19:03 | aktualizacja: 2019-04-23 19:49
autor: RO | źródło: telesat-news.net/satkurier.pl

Viasat Ukraine Platforma satelitarna Viasat Ukraine świętuje 11. rocznicę obecności na ukraińskim rynku telewizyjnym. 21 kwietnia br. upłynęło dokładnie 11 lat od momentu, gdy operator podłączył pierwszego abonenta do usługi telewizji satelitarnej.

1+1 Media uplink


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viasat pozostaje niekwestionowanym liderem na rynku satelitarnym z wysoką znajomością marki i lojalnością klientów wśród operatorów płatnej telewizji na Ukrainie. Długotrwałe relacje z wiodącymi nadawcami i producentami treści telewizyjnych dają możliwości zaoferowania ukraińskiej widowni oferty o wysokiej jakości.

Obecnie przed platformą stoi nowe wyzwanie – szyfrowanie sygnału satelitarnego podstawowych kanałów telewizyjnych, które ma nastąpić w styczniu 2020 roku. Viasat będzie nadal oferować najlepsze usługi w swoim obszarze i zaspokajać potrzeby klientów na jakościową telewizję satelitarną.

Platforma Viasat Ukraine wystartowała 21 kwietnia 2008 roku. Początkowa oferta składała się z trzech pakietów - Viasat Family, Viasat Popular i Viasat Prestiże (łącznie do 60 ukraińskich, rosyjskich i międzynarodowych stacji telewizyjnych). Spółka Vision TV była operatorem usługi – korzystała z ówczesnego satelity Sirius 4 (4,8°E) i systemu dostępu warunkowego VideoGuard. Oferta była dostarczana w kompresji MPEG-4 i standardzie DVB-S2. Grupa 1+1 kupiła Viasat na Ukrainie w 2016 roku i od tamtej pory zarządza usługą.

Źródło: telesat-news.net

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Konwerter SCR GT-Sat GT-S3DCSS24 + 3 SAT Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - cyfrowy konwerter hybrydowy - LNB...

399 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...
reklama