reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO

dodano: 2019-06-07 14:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SAT Kurier 5-6/2019

Dreamsky TSC-4K TRIO Dreamsky TSC-4K TRIO to profesjonalny miernik Combo do pomiaru sygnałów: satelitarnego DVB-S/S2, telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz telewizji kablowej DVB-C/C2. Co istotne jest w stanie wyświetlić kanały nadawane w kompresji obrazu HEVC i rozdzielczości 4K (oczywiście tylko FTA).

Dreamsky TSC-4K TRIO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Precyzyjne pomiary uwzględniają zarówno podstawowe procentowe wskazania siły i jakości sygnału dla każdego transpondera czy multipleksu, jak i kontrolę poziomu w dBµV, C/N w dB, MER i BER przed oraz po korekcji błędów (w oknie podglądu konstelacji). Szybka funkcja podglądu spektrum (osobno dla DVB-S/S2, DVB-T/T2 i DVB-C/2) pozwala się zorientować, czy odbierany sygnał jest równych poziomów i czy nie ma jakichś niepożądanych silnych źródeł zakłóceń. Obsługuje stacje nadawane z kompresją obrazu MPEG-2, MPEG-4/H.264 i HEVC/H.265 (SD, HD, a nawet jak wspominano wcześniej UHD 4K).
 

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO jest wyposażony w 5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT, poniżej którego znajdują się wskaźniki LED i przyciski do sterowania. Jego obudowa jest wykonana ze specjalnego, utwardzanego tworzywa sztucznego, aby chronić je przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi w wyniku upadku. Urządzenie jest dostarczane w specjalnym etui, które można łatwo przymocować do paska dołączonego w zestawie. Miernik jest wyposażony w szereg standardowych złącz dla tego typu urządzeń.
 

Wymiary Dreamsky TSC-4K TRIO to 130x210x48 mm, a masa 0,75 kg.

Dystrybutorem urządzeń pod marką Dreamsky jest czeska firma Sapro.

Cena miernika Dreamsky TSC-4K TRIO na polskim rynku wynosi ok. 2100 zł.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

79 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama