reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO

dodano: 2019-06-07 14:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SAT Kurier 5-6/2019

Dreamsky TSC-4K TRIO Dreamsky TSC-4K TRIO to profesjonalny miernik Combo do pomiaru sygnałów: satelitarnego DVB-S/S2, telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz telewizji kablowej DVB-C/C2. Co istotne jest w stanie wyświetlić kanały nadawane w kompresji obrazu HEVC i rozdzielczości 4K (oczywiście tylko FTA).

Dreamsky TSC-4K TRIO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Precyzyjne pomiary uwzględniają zarówno podstawowe procentowe wskazania siły i jakości sygnału dla każdego transpondera czy multipleksu, jak i kontrolę poziomu w dBµV, C/N w dB, MER i BER przed oraz po korekcji błędów (w oknie podglądu konstelacji). Szybka funkcja podglądu spektrum (osobno dla DVB-S/S2, DVB-T/T2 i DVB-C/2) pozwala się zorientować, czy odbierany sygnał jest równych poziomów i czy nie ma jakichś niepożądanych silnych źródeł zakłóceń. Obsługuje stacje nadawane z kompresją obrazu MPEG-2, MPEG-4/H.264 i HEVC/H.265 (SD, HD, a nawet jak wspominano wcześniej UHD 4K).
 

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO jest wyposażony w 5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT, poniżej którego znajdują się wskaźniki LED i przyciski do sterowania. Jego obudowa jest wykonana ze specjalnego, utwardzanego tworzywa sztucznego, aby chronić je przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi w wyniku upadku. Urządzenie jest dostarczane w specjalnym etui, które można łatwo przymocować do paska dołączonego w zestawie. Miernik jest wyposażony w szereg standardowych złącz dla tego typu urządzeń.
 

Wymiary Dreamsky TSC-4K TRIO to 130x210x48 mm, a masa 0,75 kg.

Dystrybutorem urządzeń pod marką Dreamsky jest czeska firma Sapro.

Cena miernika Dreamsky TSC-4K TRIO na polskim rynku wynosi ok. 2100 zł.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...