Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów FIVB:Turcja –Polska. Transmisje live z WTA World Tour Nottingham tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
21:00 Piłka nożna: La Liga 2: RCD Mallorca – Albacete Balompié
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
23:05 Golf: US Open Championship, Pebble Beach: 1. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
03:00 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Golden State Warriors – Toronto Raptors
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński CANAL+ Sport 2
21:00 Golf: US Open Championship, Pebble Beach: 1. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
03:00 (cz/pt) Golf: US Open Championship, Pebble Beach: 1. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Eurosport 1
15:00 Kolarstwo szosowe: Critérium du Dauphiné: Etap 5
19:00 Wyścigi samochodzowe: 24h Le Mans: Kwalifikacje
22:00 Wyścigi samochodzowe: 24h Le Mans: Kwalifikacje Eurosport 2
11:00 Szermierka: Mistrzostwa Azji, Tokio: Zawody Polsat Sport
10:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: Turcja –Polska
14:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: Chiny – USA
20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Oslo: Zawody Polsat Sport Extra
08:40 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: Brazylia – Serbia
12:10 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: Japonia – Tajlandia
17:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: Korea Południowa – Bułgaria
20:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: Włochy – Rosja Polsat Sport News
09:00 Siatkówka plażowa: World Tour, Warszawa: Faza grupowa
09:50 Siatkówka plażowa: World Tour, Warszawa: Faza grupowa
10:40 Siatkówka plażowa: World Tour, Warszawa: Faza grupowa
11:30 Siatkówka plażowa: World Tour, Warszawa: Faza grupowa
12:20 Siatkówka plażowa: World Tour, Warszawa: Faza grupowa
13:10 Siatkówka plażowa: World Tour, Warszawa: Faza grupowa
14:00 Siatkówka plażowa: World Tour, Warszawa: Faza grupowa
14:50 Siatkówka plażowa: World Tour, Warszawa: Faza grupowa
15:40 Siatkówka plażowa: World Tour, Warszawa: Faza grupowa
16:30 Siatkówka plażowa: World Tour, Warszawa: Faza grupowa
17:20 Siatkówka plażowa: World Tour, Warszawa: Faza grupowa
18:10 Siatkówka plażowa: World Tour, Warszawa: Faza grupowa
20:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: Niemcy – Holandia Sportklub
20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Fenerbahce Beko – Anadolu Efes TVP Sport
02:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: Boston Bruins – St. Louis Blues
Komentarz: Stanisław Snopek, Mariusz Czerkawski
10:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: Turcja – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski
13:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham: 2. runda
Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz
15:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham: 2. runda
Komentarz: Michał Regulski, Joanna Sakowicz
18:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata: Australia – Brazylia
Komentarz: Michał Zawacki