reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Święte miejsca" w Travel Channel

dodano: 2019-06-19 11:32 | aktualizacja: 2019-06-19 12:18
autor: Jan Borejko | źródło: Travel Channel

Święte miejsca Travel Channel Co papież Franciszek jada na śniadanie i kto układa dla niego jadłospis? Czy ciała niektórych świętych naprawdę nie ulegają rozkładowi? Dlaczego nie każdy może pojechać do Mekki? Na te oraz na wiele innych pytań odpowie ksiądz Kazimierz Sowa, który zabierze widzów na wyprawę tropem słynnych miejsc związanych z różnymi religiami! Całą serię będzie można zobaczyć na antenie Travel Channel od 23 czerwca. 

Święte miejsca Travel Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Święte Miejsca” to tajemnicze historie, cuda, relikwie oraz fascynujący ludzie, do których zabierze widzów ks. Kazimierz Sowa, dziennikarz i publicysta. Dynamiczny program, pełen ciekawostek i niekonwencjonalnego podejścia do teologicznych zagadnień, będzie niesamowitą podróżą związaną z największymi religiami świata. W nowej serii odwiedzimy Fatimę, Armenię, Jerozolimę oraz Moskwę.

W pierwszym odcinku prowadzący wybierze się do dwóch niezwykłych miejsc na Półwyspie Iberyjskim. Fatima jest jednym z najbardziej znanych sanktuariów świata katolickiego, do którego co roku przybywa blisko 10 milionów pielgrzymów. Potomkowie naocznych świadków niezwykłych wydarzeń z 1917 roku wciąż żyją, a tajemnica cudu tańczącego słońca nadal pozostaje niewyjaśniona. Czy w Fatimie został przepowiedziany zamach na Jana Pawła II? Co stało się z kulą, która miała zabić papieża? Czego dotyczyły przekazane dzieciom fatimskie tajemnice? 

Drugim punktem na mapie ks. Sowy będzie Santiago de Compostela - najstarszy szlak pielgrzymkowy Europy. Podobnie jak tysiąc lat temu i dziś drogami św. Jakuba wędrują osoby z całego świata. Wierzący i niewierzący, młodzi i starsi odnajdują sens własnego życia pokonując czasem nawet tysiąc kilometrów. Droga łączy nieznanych sobie ludzi i pomaga przełamać własne słabości. 

„Święte miejsca” w niedzielę, 23 czerwca o godz. 13:20 w Travel Channel


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

129 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...
reklama