reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia z trójpakiem - nie tylko na lato

dodano: 2019-06-29 10:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Netia

Netia nie ma jak w sieci Wraz z nadejściem lata Netia wprowadziła do sprzedaży nowy, promocyjny zestaw trzech usług: światłowodowy internet do 150 Mb/s, usługa TV z 93 kanałami oraz usługa mobilna z pakietem danych do 5 GB, za 60 zł miesięcznie.

Netia schody wzrost


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Na okres wakacyjny Netia skomponowała nową propozycję dla klientów ceniących sobie wygodę i oszczędności, które płyną z zakupu pakietu usług telekomunikacyjno-medialnych od jednego operatora - informuje operator. Najnowszy trójpak od Netii składa się z: światłowodowego internetu do 150 Mb/s, usługi TV z 93 kanałami (pakiety: Na Start, Rozrywka, TVN) oraz usługi mobilnej z pakietem danych do 5 GB. Cały ten zestaw od Netii kosztuje 60 zł miesięcznie.

Usługa mobilna (SIM Only), która wchodzi w skład trójpaku, dostępna jest w dwóch wariantach do wyboru: nielimitowane SMSy i MMSy oraz 2 GB danych; taryfa elastyczna z pakietem 5 GB danych.

Bazowy zestaw 3 usług (internet, TV, mobile) można rozbudować zarówno o szybszy dostęp do internetu (opcja do 500 Mb/s za dodatkowe 20 zł lub do 1 Gb/s za dodatkowe 40 zł), jak i kolejne pakiety TV i treści premium (m.in. Polsat Sport Premium, Canal+, HBO) oraz rodzinne taryfy mobilne (druga karta za 15 zł, dwie dodatkowe karty za 25 zł miesięcznie).

Promocyjny trójpak dostępny jest we wszystkich kanałach sprzedaży operatora.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna edycja SAT Kuriera 5-6/2020. 

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

399 zł Więcej...
reklama