reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia z trójpakiem - nie tylko na lato

dodano: 2019-06-29 10:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Netia

Netia nie ma jak w sieci Wraz z nadejściem lata Netia wprowadziła do sprzedaży nowy, promocyjny zestaw trzech usług: światłowodowy internet do 150 Mb/s, usługa TV z 93 kanałami oraz usługa mobilna z pakietem danych do 5 GB, za 60 zł miesięcznie.

Netia schody wzrost


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Na okres wakacyjny Netia skomponowała nową propozycję dla klientów ceniących sobie wygodę i oszczędności, które płyną z zakupu pakietu usług telekomunikacyjno-medialnych od jednego operatora - informuje operator. Najnowszy trójpak od Netii składa się z: światłowodowego internetu do 150 Mb/s, usługi TV z 93 kanałami (pakiety: Na Start, Rozrywka, TVN) oraz usługi mobilnej z pakietem danych do 5 GB. Cały ten zestaw od Netii kosztuje 60 zł miesięcznie.

Usługa mobilna (SIM Only), która wchodzi w skład trójpaku, dostępna jest w dwóch wariantach do wyboru: nielimitowane SMSy i MMSy oraz 2 GB danych; taryfa elastyczna z pakietem 5 GB danych.

Bazowy zestaw 3 usług (internet, TV, mobile) można rozbudować zarówno o szybszy dostęp do internetu (opcja do 500 Mb/s za dodatkowe 20 zł lub do 1 Gb/s za dodatkowe 40 zł), jak i kolejne pakiety TV i treści premium (m.in. Polsat Sport Premium, Canal+, HBO) oraz rodzinne taryfy mobilne (druga karta za 15 zł, dwie dodatkowe karty za 25 zł miesięcznie).

Promocyjny trójpak dostępny jest we wszystkich kanałach sprzedaży operatora.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 179 zł Więcej...
reklama