reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosja da pieniądze dla kanałów komercyjnych

dodano: 2019-06-30 10:03
autor: RO | źródło: lenta.ru

pieniądze biznes Prywatne kanały telewizyjne w Federacji Rosyjskiej dostaną dofinansowanie z budżetu federalnego w 2020 roku. Ministerstwo Finansów opublikowało dane o podziale środków budżetowych na najbliższe lata 2020-2020. Dane wykazały wsparcie państwa dla kanałów komercyjnych z drugiego multipleksu naziemnej telewizji, takich jak TNT i STS. Wszystko w ramach programu "Społeczeństwo informacyjne".

TNT STS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Źródło RBK, obeznane z sytuacją, potwierdziło w swojej publikacji, że finansowanie kanałów z drugiego multipleksu jest obecnie omawiane, a kwestia kwot powinna zostać wkrótce rozwiązana.

Multipleksy uruchomiono w Rosji w ramach przejścia z telewizji analogowej na cyfrową. Są to pakiety kanałów nadających na tej samej częstotliwości. Pierwszy multipleks zawiera kanały państwowe, a drugi komercyjne: Ren TV, STS, Domasznyj, TNT, TV3, Pjatnica, Muz TV, Zwiezda, Mir i Spas.

Standard transmisji cyfrowej jest uważany za bardziej nowoczesny niż analogowy, ponieważ zapewnia obraz i dźwięk o wyższej jakości oraz jest chroniony przed zakłóceniami. Stopniowe przejście "na cyfrę" rozpoczęło się w grudniu 2018 roku. Zgodnie z programem cyfryzacji, dwa multipleksy do końca roku powinny być dostępne dla 98% ludności Rosji.

Źródło: lenta.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

79 zł Więcej...

Konwerter Single Multifeed Megasat

Specjalny konwerter Single Multifeed Megasat z bardzo wąskim promiennikiem N.F.:...

35 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...
reklama