reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polaris Media z nowym tp. na satelicie BulgariaSat 1

dodano: 2019-07-04 17:37
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

Polaris-Media-platforma-serbia-360px.jpg Serbska platforma płatnej telewizji satelitarnej Polaris Media rozszerzyła swoją pojemność satelitarną o kolejny transponder na bułgarskim satelicie  BulgariaSat 1 (1,9°E) na częstotliwości 12,226 GHz.

Polaris Media
Polaris-Media-platforma-serbia-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pakiecie znajdują się kanały HD: RTS 1 HD, RTS 2 HD, BN TV Satelitski HD, RT English HD oraz kilka stacji SD: Welt, Da Vinci, BN Music, World Plus i RT Doc. Wszystkie stacje są transmitowane wyłącznie do abonentów Polaris Media i dlatego są kodowane w systemie Bulcrypt (CAID 4AEE).

Dotąd operator platformy Polaris Media nie udostępniał jeszcze stacji w rozdzielczości HD. Okazuje się, że nowy transponder ma służyć do transmisji pierwszych czterech stacji HD.

Platforma satelitarna Polaris Media pierwotnie była nadawana z greckiego satelity Hellas Sat 2 na pozycji 39°E. Niedawno platforma została przeniesiona na nowego bułgarskiego satelitę BulgariaSat 1 (1,9°E) i tym samym jest pierwszą i jedyną usługą DTH na tym satelicie i na tej pozycji. 

Polaris Media to nowy dystrybutor TV w Serbii za pośrednictwem satelity. Wysoka jakość cyfrowego sygnału satelitarnego i dostępność w każdym punkcie Serbii to tylko niektóre z zalet Polaris Media. W krótkim czasie Polaris Media zajął jedną z wiodących pozycji w dziedzinie dystrybucji sygnałów telewizyjnych w Serbii. Świadczy o tym ponad 35 000 klientów.


Parametry techniczne:

BulgariaSat 1 (1,9°E), 12,226 GHz, pol. H, SR 30000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...
reklama