reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gdzie jechać i czym kierować się przy wyborze hotelu? Dowiesz się w Domo+

dodano: 2019-07-19 11:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: Domo+

„Hotelowa Polska” Domo+ Wyjazdy - dalekie lub bliskie, weekendowe, a czasem wakacyjne. Niezależnie jakie, chcemy, aby były udane. Gdzie jechać i czym kierować się przy wyborze hotelu? W nowej serii Domo+, dobrze znany widzom kanału prowadzący Damian Urbańczyk osobiście przetestuje wybrane lokalizacje. Premierowy odcinek „Hotelowej Polski” już 10 sierpnia o godzinie 18:30 – tylko w Domo+.
 


„Hotelowa Polska” Domo+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sprawdzone miejsca na relaksujący pobyt - wszyscy ich szukamy, ale jak je znaleźć? Hotelową mapę Polski odkrywa przed nami Damian Urbańczyk („Luksus na sprzedaż” i „Wyzwanie - nowe mieszkanie”). W najnowszej serii Domo+ przemierza on Polskę wzdłuż i wszerz - odwiedza zarówno hotele, jak i agroturystykę czy górskie schronisko. Osobiście sprawdza, testuje i bada jakość oferowanych usług, tak by móc przedstawić widzom wszelkie atrakcje i atuty danej lokalizacji. W programie pełni rolę przewodnika, który podpowiada, czym kierować się przy wyborze miejsca na nocleg i dzieli się z widzami przydatnymi poradami.
 

Każdy, kto szuka sprawdzonych miejsc na udany wyjazd powinien śledzić „Hotelową Polskę”. Pierwszy z 12 odcinków rusza już w sierpniu.

Premiera: sobota, 10 sierpnia, godz. 18:30, tylko na antenie Domo+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

139 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...
reklama