reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera serialu „McMafia” w sierpniu na BBC First

dodano: 2019-07-22 11:00
autor: Jakub Sulisz | źródło: BBC World Wide

„McMafia” BBC First Na kanale BBC First widzowie będą mogli zobaczyć serial sensacyjny „McMafia” będący adaptacją popularnej powieści autorstwa Mishy Glenny. To opowieść o rozwijającej się, zglobalizowanej przestępczości zorganizowanej – od środowisk mafijnych na Bliskim Wschodzie po rosyjskich oligarchów w Wielkiej Brytanii. Serial podąża za Godmanami, zamieszkującą w Londynie rosyjską rodziną z kryminalną przeszłością.

„McMafia” BBC First


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
McMafia
Serial sensacyjny będący adaptacją popularnej powieści „McMafia. Zbrodnia nie zna granic” autorstwa Mishy Glenny. To opowieść o rozwijającej się, zglobalizowanej przestępczości zorganizowanej – od środowisk mafijnych na Bliskim Wschodzie po rosyjskich oligarchów w Wielkiej Brytanii. 
Godmanowie to mieszkająca w Londynie rosyjska rodzina z kryminalną przeszłością. Wychowany w Wielkiej Brytanii syn Alex świadomie odcina się od dawnych koneksji rodziców i prowadzi legalny biznes. Jednak w wyniku tragicznych wydarzeń zostaje wciągnięty w przestępczy świat, przed którym dotychczas starannie starał się chronić swoją rodzinę.
Od wtorku 13 sierpnia, godz. 22:30

Shakespeare i Hathaway: prywatni detektywi
Frank i Lu to kontrowersyjny i przezabawny duet śledczy, który bada podejrzane sprawy mieszkańców uroczego turystycznego miasteczka Stratford-Upon-Avon. Przestępstwa, oszustwa finansowe i korupcja to tylko niektóre z problemów, które zakłócają sielankową atmosferę miasta. Perypetie tej walczącej z przestępczością nietypowej pary detektywów to lekka i zabawna wersja brytyjskich seriali detektywistycznych.
Od środy 21 sierpnia, godz. 20:35
 

Morderca z Whitechapel
W sierpniu na antenie BBC First emitowane będą wszystkie 4 sezony serialu kryminalnego o detektywach tropiących ponure zbrodnie w londyńskiej dzielnicy Whitechapel.

Skrupulatny detektyw i inspektor Joseph Chandler, doświadczony sierżant Ray Miles oraz ich doradca,  badacz historycznych zbrodni, Edward Buchan pracują na posterunku policji w Whitechapel, przeszukując zatęchłe tomy policyjnych archiwów. 

Fala makabrycznych morderstw zalewa miasto. Okazuje się, że oprawca wzoruje się na zbrodniach dokonanych przez Kubę Rozpruwacza. W celu ochrony sparaliżowanych strachem mieszkańców detektywistyczne trio postanawia wyciągnąć wnioski z błędów popełnionych przez funkcjonariuszy działających sto lat wcześniej. 

Przed nimi śledztwa w sprawie śmierci czterech osób brutalnie zamordowanych w warsztacie krawieckim, wyrzuconego na brzeg Tamizy ciała ze śladami afrodyzjaku używanego przez Markiza de Sade oraz pojmanie przebywającego na wolności zamaskowanego mordercy.

W ostatniej serii śledczy muszą stawić czoła swoim największym lękom i przesądom. Kto odpowiada za zło panoszące się w Whitechapel? Choć tutejsi zabójcy są współcześni, ich zbrodnie mają własną historię. 
Od piątku 9 sierpnia, godz. 21:30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama