reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gala UFC z udziałem Oskara Piechoty

dodano: 2019-08-05 20:53
autor: Janusz Sulisz | źródło: polsatsport.pl

Valentia Shevchenko Liz Carmouche UFC Fight Night W najbliższy weekend UFC po raz pierwszy zagości w Urugwaju. Do tej pory organizacja wizytowała w 24 krajach. Gdzie bywała najczęściej, a które kraje musiały zadowolić się pojedynczymi odwiedzinami giganta? Sprawdźcie rozkład na mapie wszystkich gal organizacji UFC w historii! Transmisja najbliższej gali UFC z udziałem Oskara Piechoty w nocy z soboty na niedzielę od godziny 2:00 w Polsacie Sport.

Valentia Shevchenko Liz Carmouche UFC Fight Night


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zdecydowanym liderem pod względem liczby zorganizowanych gal UFC jest oczywiście USA. W Stanach Zjednoczonych odbyło się aż 331 wydarzeń, a 121 z nich w Las Vegas. Druga w zestawieniu jest Brazylia, w której odbyło się 35 wydarzeń. Niedaleko za Krajem Kawy znajduje się Kanada.

Poza amerykańskim rynkiem UFC najczęściej odwiedziało Wielką Brytanię oraz Australię. W dolnej części listy znalazło się także miejsce dla Polski. Po raz pierwszy organizacja w naszym kraju zagościła 11 kwietnia 2015 roku w Krakowie, po raz drugi, i jak na razie ostatni, 21 października 2017 roku w Gdańsku.

W najbliższy weekend na 25. miejscu na liście krajów znajdzie się także Urugwaj. W walce wieczoru wydarzenia w wystąpi mistrzyni kategorii muszej Valentia Shevchenko (17-3, 5 KO, 7 SUB), która po latach spróbuje zrewanżować się Liz Carmouche (13-6, 6 KO, 2 SUB). W karcie znalazło się miejsce także dla Oskara Piechoty (11-1-1, 5 KO, 5 SUB). Polak zmierzy się z doskonałym parterowcem Rodolfo Vieirą (5-0, 1 KO, 4 SUB).

Transmisja najbliższej gali UFC z udziałem Oskara Piechoty w nocy z soboty na niedzielę (10/11.08) od godz. 4:00 w Polsacie Sport.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX8 HD One

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem i Multistream...

149 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

79 zł Więcej...
reklama