reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piotr Siemieniec przeszedł ze spółki Emitel do TVP

dodano: 2019-08-08 12:22 | aktualizacja: 2019-08-08 14:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl/press.pl

TVP siedziba Telewizja Polska Piotr Siemieniec, dotychczasowy dyrektor biura usług radiowych i telewizyjnych w spółce Emitel, od sierpnia piastuje stanowisko kierownicze w Telewizji Polskiej, dowiedział się press.pl. Natomiast z potwierdzonych u nadawcy publicznego informacji wirtualnemedia.pl dodatkowo wynika, że rozpoczął pracę w biurze strategii i projektów TVP.

TVP Telewizja Polska siedziba Woronicza


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr Siemieniec od listopada 2007 roku do końca lipca 2019 roku, czyli przez niemal 12 lat, pracował w firmie Emitel. Wcześniej był dyrektorem ds. strategii sprzedaży w spółce Canal+ Cyfrowy, operatorze platformy Cyfra+. W Emitelu Piotr Siemieniec zajmował się m.in. sprawami MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej oraz rozwojem oferty telewizji hybrydowej HbbTV.

Firma Emitel należy do amerykańskiego funduszu Alinda Capital Partners. Jest największym operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Firma pracuje nad cyfryzacją radia, projektuje i instaluje nowoczesne systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczy w tworzeniu inteligentnych miast i włącza się w prace nad siecią 5G.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

619 zł Więcej...

Kabel Corab RG6 FullCu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Corab RG6...

4 zł Więcej...
reklama