reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piotr Siemieniec przeszedł ze spółki Emitel do TVP

dodano: 2019-08-08 12:22 | aktualizacja: 2019-08-08 14:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl/press.pl

TVP siedziba Telewizja Polska Piotr Siemieniec, dotychczasowy dyrektor biura usług radiowych i telewizyjnych w spółce Emitel, od sierpnia piastuje stanowisko kierownicze w Telewizji Polskiej, dowiedział się press.pl. Natomiast z potwierdzonych u nadawcy publicznego informacji wirtualnemedia.pl dodatkowo wynika, że rozpoczął pracę w biurze strategii i projektów TVP.

TVP Telewizja Polska siedziba Woronicza


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr Siemieniec od listopada 2007 roku do końca lipca 2019 roku, czyli przez niemal 12 lat, pracował w firmie Emitel. Wcześniej był dyrektorem ds. strategii sprzedaży w spółce Canal+ Cyfrowy, operatorze platformy Cyfra+. W Emitelu Piotr Siemieniec zajmował się m.in. sprawami MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej oraz rozwojem oferty telewizji hybrydowej HbbTV.

Firma Emitel należy do amerykańskiego funduszu Alinda Capital Partners. Jest największym operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Firma pracuje nad cyfryzacją radia, projektuje i instaluje nowoczesne systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczy w tworzeniu inteligentnych miast i włącza się w prace nad siecią 5G.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ Optima HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama