reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piotr Siemieniec przeszedł ze spółki Emitel do TVP

dodano: 2019-08-08 12:22 | aktualizacja: 2019-08-08 14:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl/press.pl

TVP siedziba Telewizja Polska Piotr Siemieniec, dotychczasowy dyrektor biura usług radiowych i telewizyjnych w spółce Emitel, od sierpnia piastuje stanowisko kierownicze w Telewizji Polskiej, dowiedział się press.pl. Natomiast z potwierdzonych u nadawcy publicznego informacji wirtualnemedia.pl dodatkowo wynika, że rozpoczął pracę w biurze strategii i projektów TVP.

TVP Telewizja Polska siedziba Woronicza


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr Siemieniec od listopada 2007 roku do końca lipca 2019 roku, czyli przez niemal 12 lat, pracował w firmie Emitel. Wcześniej był dyrektorem ds. strategii sprzedaży w spółce Canal+ Cyfrowy, operatorze platformy Cyfra+. W Emitelu Piotr Siemieniec zajmował się m.in. sprawami MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej oraz rozwojem oferty telewizji hybrydowej HbbTV.

Firma Emitel należy do amerykańskiego funduszu Alinda Capital Partners. Jest największym operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Firma pracuje nad cyfryzacją radia, projektuje i instaluje nowoczesne systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczy w tworzeniu inteligentnych miast i włącza się w prace nad siecią 5G.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama