reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CNN z nowym programem „Vital Signs”

dodano: 2019-08-09 13:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: CNN

CNN „Vital Signs” 10 sierpnia odbędzie się premiera nowego programu CNN International – „Vital Signs”. Gospodarzem będzie wielokrotnie wyróżniony nagrodą Emmy, główny korespondent specjalizujący się w tematyce medycznej dr Sanjay Gupta. Każdego miesiąca, od sierpnia do grudnia, ekipa „Vital Signs” będzie podróżować po całym świecie, odwiedzając m.in.: USA, Meksyk, Izrael, Bhutan, Hongkong czy Tajlandię, aby odkryć najciekawsze nowinki w obszarze medycyny.
 


CNN „Vital Signs”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Część każdego, 30-minutowego odcinka „Vital Signs” będzie poświęcona sekcji „Live Longer”, w której dr Gupta spotyka się z inspirującymi ludźmi z różnych krajów i bada sekrety długowieczności.

- Długowieczność dotyczy każdego aspektu naszego życia, bez względu na kulturę, płeć lub wiek – zależy m.in. od podejmowanych przez nas decyzji czy ludzi, którymi się otaczamy. Wraz z premierą „Vital Signs", jesteśmy podekscytowani eksploracją najnowszych innowacji i inspirujących historii dotyczących zdrowia oraz odnowy biologicznej na całym świecie - mówi dr Sanjay Gupta.

Pierwszy odcinek „Vital Signs" wyemitowany w tym miesiącu bada przyszłość żywienia. CNN zagłębia się w rosnącą popularność żywności pochodzenia roślinnego i odkrywa, co to oznacza dla całego przemysłu spożywczego, również w wymiarze konsekwencji dla zdrowia i tradycji religijnych. Analizuje także, czy coraz bardziej powszechne dzisiaj substytuty mięsa pochodzenia roślinnego odegrają rolę w rozwiązywaniu problemu głodu i niedoborów żywności. W sekcji „Live Longer" CNN przygląda się diecie nazywanej okresowym poszczeniem (z ang. intermittent fasting), która może pomóc w prowadzeniu dłuższego, zdrowszego życia.   

Program „Vital Signs" będzie uzupełniany o teksty na stronie internetowej, filmy, infografiki i interaktywne quizy dostępne na CNN Health.

Godziny emisji odcinków:
Sobota, 10 sierpnia, o godzinie 14:30 (premiera)
Niedziela, 11 sierpnia o godzinie 08:30 i 21:30
Środa, 14 sierpnia o godzinie 10:30 i 19:30
Sobota, 17 sierpnia o godzinie 08:30 i 21:30
Niedziela, 18 sierpnia o godzinie 14:30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...
reklama