reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia z nową stroną internetową

dodano: 2019-08-14 16:50
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia nie ma jak w sieci Netia uruchomiła zupełnie nową stronę www.netia.pl dla klientów indywidualnych. Jak informuje operator, nowa platforma została zaprojektowana w kompleksowym procesie badania potrzeb oraz zachowań użytkowników i wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zarządzania doświadczeniem w kanałach cyfrowych oraz nowoczesne rozwiązania e-commerce, które mają zwiększyć efektywność sprzedaży online bogatej oferty Netii.

Netia nowa strona internetowa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Zupełnie nowy serwis internetowy Netii (www.netia.pl) jest już online. Serwis przeznaczony jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz firm sektora SOHO (Small Office Home Office). Po wdrożeniu nowej struktury ofertowej, wprowadzeniu nowej strategii komunikacyjnej, pojawienie się nowej strony internetowej jest realizacją kolejnego elementu strategii, jaką realizujemy w obszarze klientów indywidualnych - powiedział Tomasz Dakowski, dyrektor generalny B2C w Netii.

Nowy serwis B2C użytkownicy mieliby docenić za przyjemną dla oka szatę graficzną, przejrzystą strukturę i pełne dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Fundamentem prac nad nowym serwisem były szeroko zakrojone badania zachowań konsumenckich i wsparcie doświadczonego zespołu ekspertów firmy Symetria. Dzięki temu serwis jest zgodny z najnowszymi trendami, a na pierwszym miejscu stawia użytkownika i jego pozytywne doświadczenia, płynące z „podróży” po serwisie, informuje operator.
 

- Wdrożenie nowej platformy pozwoli nam jeszcze skuteczniej prezentować bogatą ofertę Netii, a naszym klientom ułatwi wybór. Nowa strona to nie tylko front zgodny z najnowszymi trendami, przystosowany do obsługi klientów niepełnosprawnych, to również zaawansowane narzędzia personalizacji i automatyzacji - powiedział Michał Trębicki, Szef eCommerce B2C w Netii.

Rozwiązanie, które bazuje na platformie Kentico, czołowego na świecie dostawcy systemów DXP (Digital Experience Platform), wdrożyła firma Infinity Group. Wdrożone rozwiązanie to CMS z rozbudowanymi funkcjami marketing automation i lead generation. W efekcie końcowym Netia pozyskała narzędzia, dzięki którym może szybko dostosowywać zawartość i kształt serwisu do indywidualnych potrzeb oraz prowadzić efektywną, spersonalizowaną komunikację oraz kompleksowo realizować kampanie marketingowe z wykorzystaniem zaawansowanych procesów marketing automation i lead generation.
 

- Zależało nam, aby nasza nowa strona internetowa była dostępna dla klientów przed startem jesiennej oferty, która z całą pewnością zainteresuje nie tylko studentów, ale wszystkich, którym zależy na szybkim internecie, bogatej ofercie TV oraz umowie na krótki okres - powiedział Tomasz Dakowski. - Już dziś zapraszamy na www.netia.pl!Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama