reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky Crime i Sky Comedy - nowe kanały Sky UK

dodano: 2019-08-21 11:25 | aktualizacja: 2019-08-21 18:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sky/satkurier.pl

Sky Crime Brytyjski operator Sky planuje uruchomić dwa kanały rozrywkowe. Sky Crime zostanie wprowadzony na rynek w październiku 2019 roku, a Sky Comedy w lutym 2020 roku. Oba będą dostępne dla wszystkich klientów Sky bez dodatkowych opłat, zarówno liniowo, jak i na życzenie. Obie te stacje zostaną również uruchomione w ramach Now TV, jako część oferty Now TV Entertainment.

Sky Crime Sky Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky Crime będzie domem dla treści premium od Oxygen i HBO oraz będzie premierowo pokazywać produkcje Jupiter i Woodcut. Tematyka kanału będzie obejmowała historie prawdziwych przestępstw, z których wiele do dziś pozostaje nierozwiązanych. W ramówce Sky Crime znajdą się m.in. „I Love You, Now Die” i „The Disappearance of Susan Cox Powell”. Ponadto stacja przedstawi słynne sprawy z USA i Wielkiej Brytanii w programach takich, jak „Kemper on Kemper”, „Britain's Most Evil Killers”oraz „In Defense Of”.

Sky Comedy, który wystartuje w lutym 2020 roku, będzie domem dla amerykańskich serii komediowych produkcji HBO, NBC i Showtime, w tym „Mrs. Fletcher”, „The Righteous Gemstones”, „A.P. Bio” i „Sunnyside”. Sky Comedy wyemituje także dobrze znane seriale, w tym „Larry David: Curb Your Enthusiasm”, „Ballers”, „Will & Grace” i „Parks and Recreation”. W programie znajdą się też popularne w USA show, takie jak „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” i „Last Week Tonight with John Oliver” i „Saturday Night Live”.

Portfolio kanałów rozrywkowych Sky w Wielkiej Brytanii i Irlandii będzie obejmowało sześć marek: Sky One, Sky Atlantic, Sky Witness, Sky Arts, Sky Crime (od października 2019 roku) i Sky Comedy (od lutego 2020 roku), obok serwisów Sky Cinema i Sky Kids.

Sky oferuje już kanał o podobnej nazwie - Sky Cinema Comedy, ale oferujący filmy komediowe. Sky Comedy skupi się na serialach i programach rozrywkowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama