reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney ograniczy ofertę w Sky Deutschland

dodano: 2019-08-22 10:27
autor: Janusz Sulisz | źródło: broadbandtvnews/infosat.de/Sky

Disney Cinemagic logo 360px.jpg W najbliższej przyszłości Disney będzie zaoferuje kanał Disney Junior na niemieckiej platformie Sky Deutschland. Za to już 30 września zamknięty zostanie kanał Disney Cinemagic, a Disney XD zostanie usunięty z platformy Sky Deutschland, ale nadal będzie oferowany przez wszystkich innych operatorów platform i kablówek w Niemczech. 

Sky DE Sky Deutschland


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz Sky Deutschland zamknięcie kanału Disney Cinemagic wpłynie również na Deutsche Telekom z usługą płatnej telewizji MagentaTV i Teleclub/Swisscom w Szwajcarii.

Disney XD będzie nadal dostępny w MagentaTV, Unitymedia i Vodafone, w Austrii na A1 TV od A1 Telekom Austria oraz w Szwajcarii w ofercie Teleclub i UPC.

Oprócz platformy Sky Deutschland, kanał Disney Junior można będzie odbierać w MagentaTV, Unitymedia, Vodafone, A1 TV, Teleclub i UPC.

Po zamknięciu Disney Cinemagic od 1 października 2019 r. niemiecka platforma Sky zaoferuje swoim klientom nowy kanał filmowy Sky Cinema Special HD. Kanał będzie dostępny dla wszystkich abonentów pakietu Cinema, niezależnie od metody odbioru.

Znane są też inne zmiany. Między innymi od 8 października kanał dla dzieci Boomerang będzie dostępny dla klientów Sky we wszystkich sieciach kablowych, w tym Vodafone i Unitymedia oraz przez IPTV . Jednocześnie TNT Film zostanie udostępniony klientom Sky w sieciach kablowych Vodafone i Unitymedia oprócz istniejącej dystrybucji satelitarnej platformy.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...
reklama