reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

13°E: Pakiet TBN bez kanału dla dzieci

dodano: 2019-09-02 19:06
autor: RO | źródło: satkurier.pl

Trinity Broadcasting Network TBN Z międzynarodowego pakietu TBN (Trinity Broadcasting Network) na satelicie Eutelsat Hot Bird 13B (13°E) wyłączono amerykańską stację telewizyjną Smile of a Child (w skrócie Smile). W pakiecie pozostało 8 kanałów FTA, w tym TBN Polska i ostatnio uruchomiony TBN Europe HD.

Smile of a Child


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Smile of a Child skupiał się na programach edukacyjnych, rozrywkowych i bajkach dla dzieci. Kanał wyłączono całkowicie - nie jest wyszukiwany.

31 sierpnia br. z pakietu wyłączono też Hillsong Channel, ale tu emitowano cały czas planszę informacyjną, że przekaz nie jest już dostępny. Emisja kanału została przywrócona 2 września br. około godz. 19:25.

Hillsong Channel prezentuje muzykę uwielbieniową, tworzoną i wykonywaną przez wokalistów, muzyków i kompozytorów oraz programy z dynamicznym nauczaniem pastorów i wykładowców Słowa Bożego.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13B (13°E)
tp. 80 (12,303 GHz, pol V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

W pakiecie TBN są obecnie nadawane TBN Europe HD, Life TV, Hillsong Channel, Al Horreya, TBN Polska, Nejat, Kanal Hayat i TCI. Nie wiadomo, czy powróci Smile of a Child.
 
Plansza informacyjna, która zastąpiła regularny przekaz Hillsong Channel z satelity Eutelsat Hot Bird 13B (13°E). Transmisję kanału wznowiono 2 września około godz. 19:25.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCAM Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

449 zł Więcej...

Ogrzewacz anten Fuba DAA 780/850

Fuba AHZ 780/850 - ogrzewacz do anten satelitarnych Fuba DAA...

649 zł Więcej...
reklama