reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa afrykańska platforma z satelity Amos 17

dodano: 2019-09-15 20:33 | aktualizacja: 2019-09-16 12:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: Spacecom

Amos 17E Spacecom Operator Spacecom udostępni pojemności swojego satelity Amos 17, stacjonującego na pozycji orbitalnej 17°E, brytyjskiemu operatorowi platformy ViewMedia. Mają one posłużyć zapewnieniu usług DVB-S2 dla krajów Afryki Zachodniej, przede wszystkim dla klientów francuskojęzycznych.

Viewmedia
Viewmedia platforma amos 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spacecom rozpoczął współpracę z Satellite Mediaport Services Ltd. (SMS) z siedzibą w Rugby w Wielkiej Brytanii w celu świadczenia usług łącza zwrotnego dla platformy.

ViewMedia jest uznanym operatorem w globalnej branży usług nadawczych i transmisyjnych. Jego wysokiej jakości infrastruktura zapewnia cyfrowe usługi satelitarne nadawcom z Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Afryki Subsaharyjskiej, Azji, Europy i Ameryki Północnej. Platforma w paśmie Ku na satelicie Amos 17 pozwoli nadawcom na łatwą dystrybucję treści wideo w regionie francuskojęzycznym.

Safia Rana, dyrektor handlowy ViewMedia, powiedziała:

- To ważny moment dla nadawców z Afryki Zachodniej. Nasza najnowsza platforma zapewni ważną usługę dla widzów telewizyjnych w całym regionie. Technologia Amosa 17 jest najnowocześniejsza, dzięki czemu możemy oferować dodatkowe i ulepszone usługi.

Ido Ginsburg, wiceprezes ds. sprzedaży w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i Skandynawii w Spacecom:

- Dzięki mocnemu sygnałowi satelita umożliwi platformie ViewMedia odpowiedź na potrzeby widzów telewizyjnych w obszarach miejskich, wiejskich i innych obszarach o niskiej gęstości zaludnienia. Firma Spacecom jest podekscytowana, aby odegrać większą rolę na rynku afrykańskim i oczekiwać wielu ekscytujących lat dostarczania naszym klientom najlepszych możliwych rozwiązań.


Źródło: amos-spacecom.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...