reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-10-14 - 2019-10-15 - 2019-10-16

Sport w polskiej TV 22.09.2019

dodano: 2019-09-20 15:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Cracovia – Legia Warszawa. Transmisja live z WTA World Tour Seul tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Manchester United
Komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Murawski

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
LASK Linz – FC Red Bull Salzburg
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech jagoda
 
CANAL+ Sport 2

12:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Cezary Olbrycht, Grzegorz Kaczmarczyk 

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

19:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
PGE Vive Kielce – Motor Zaporoże
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Rosiński
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Now

13:30 Golf: European Tour, Virginia Water:
Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eleven Sports 1

12:30 Formuła 1: Grand Prix Singapuru:
Parada kierowców
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół

14:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru:
Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Sevilla FC – Real Madryt
Komentarz: Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio – SPAL 2013
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski  

15:45 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Stelmet Falubaz Zielona Góra – forBET Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Piotr Olkowicz, Rafał Dobrucki

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Athletic Bilbao – Deportivo Alavés
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio – Parma Calcio 1913
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: Championship: 
West Bromwich Albion – Huddersfield Town 
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski 

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo – ACF Fiorentina
Komentarz: Dominik Guziak 
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC – AS Roma
Komentarz: Michał Mitrut, Mikołaj Kruk 

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Athletic Bilbao – Deportivo Alavés
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio – Parma Calcio 1913
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

12:00 Tenis: Puchar Lavera:
Zawody

14:00 Tenis: Puchar Lavera:
Zawody

16:00 Tenis: Puchar Lavera:
Zawody

18:00 Tenis: Puchar Lavera:
Zawody
 
Eurosport 2

06:00 Wyścigi motocyklowe: FIM World Endurance Championship:
Wyścig

09:00 Wyścigi motocyklowe: FIM World Endurance Championship:
Wyścig

12:00 Wyścigi motocyklowe: FIM World Endurance Championship:
Wyścig

15:30 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata:
Drużynowa jazda na czas sztafet mieszanych
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Jackson:
Finał
 
Motowizja

15:05 Wyścigi samochodowe: GT Open, Barcelona:
Wyścig 2 
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Espanyol – Real Sociedad
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Valencia CF – CD Leganés
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski

18:45 Żużel: PGE Ekstrakliga:
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
Polsat Sport

05:30 Siatkówka kobiet: Puchar Świata: 
Dominikana – Kenia

08:00 Siatkówka kobiet: Puchar Świata: 
Chiny – Brazylia

14:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy

17:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Włochy – Turcja
 
Polsat Sport Extra

07:00 Siatkówka kobiet: Puchar Świata: 
Kamerun – Holandia

10:00 Siatkówka kobiet: Puchar Świata: 
Rosja – Serbia

13:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Aragonii:
Wyścig

14:30 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Aragonii:
Wyścig

15:30 Tenis: ATP World Tour, Metz:
Finał

00:30 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
New York Red Bulls – Philadelphia Union
 
Polsat Sport Fight

09:45 Rugby: Puchar Świata: 
Irlandia – Szkocja

12:15 Rugby: Puchar Świata: 
Anglia – Tonga
 
Polsat Sport News

07:15 Rugby: Puchar Świata: 
Włochy – Namibia

09:30 Badminton: BWF World Tour, Changzhou:
Finał

12:20 Siatkówka kobiet: Puchar Świata: 
Japonia – USA

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Emmen – Feyenoord

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – AFC Ajax
 
Sportklub

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
SC Magdeburg – Rhein-Neckar Löwen

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
HSG Nordhorn-Lingen – MT Melsungen

18:00 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii:
Konkurs rzutów za 3 punkty

19:00 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii:
Finał
 
TVP 2

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
 
TVP 3

13:00 Piłka nożna: 2. Liga: 
Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów
 
TVP Sport

05:00 Tenis: WTA World Tour, Osaka:
Finał

07:00 Tenis: WTA World Tour, Seul:
Finał

13:35 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata:
Drużynowa jazda na czas sztafet mieszanych

14:55 Formuła 1: Grand Prix Singapuru:
Wyścig

15:55 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata:
Drużynowa jazda na czas sztafet mieszanych


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...
reklama