reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

+miesiąca w Platformie Canal+ z kanałem Playboy TV HD

dodano: 2019-10-01 15:33 | aktualizacja: 2019-10-02 17:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Playboy TV Październikowa odsłona promocji +miesiąca przewiduje możliwość bezpłatnego oglądania Playboy TV HD do końca listopada, a następnie, od 1 grudnia br. w cenie 10 zł/miesięcznie z opcją rezygnacji. Oznacza to do dwóch miesięcy darmowego dostępu do nowego w ofercie Platformy Canal+ kanału erotycznego typu soft. Standardowa cena za dostęp do kanału Playboy TV wynosi 15 zł/miesięcznie.

Platforma Canal+ Playboy TV HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że Playboy TV HD zasilił ofertę Platformy Canal+ dnia 1 października br. Stacja jest dostępna na pozycji 209. w EPG. Playboy TV HD jest do 31 grudnia br. oferowany w otwartym oknie dla wszystkich abonentów korzystających z pakietu VIP+MAX. Stacja weszła także w skład opcji dodatkowej Multi Man Pack.

Playboy TV to jedyny i niepowtarzalny kanał premium poświęcony erotycznej rozrywce dla dorosłych. Mężczyźni na całym świecie pokochali ten kanał za programy ukazujące sceny, nieprawdopodobnie piękne kobiety z całego świata - połączone z wysoką estetyką i zmysłowością. Nowa oferta programowa to najlepsze treści wzbogacone o europejskie produkcje i filmy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama