reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-07 - 2020-07-08 - 2020-07-09

Sport w polskiej TV 5.10.2019

dodano: 2019-10-03 17:24 | aktualizacja: 2019-10-04 11:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań – Wisła Kraków​​​​​​​. Transmisje live z Pucharu Świata w siatkówce w Polsacie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – Borussia Dortmund
Komentarz: Edward Durda, Maciej Murawski

19:00 Żużel: Speedway Grand Prix, Toruń:
Zawody
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Leicester City
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Crystal Palace
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: La Liga:
CA Osasuna – Villarreal CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

13:30 Golf: European Tour, Madryt:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 – 1. FC Köln
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC – AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Championship:
Fulham FC – Charlton Athletic
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – Granada CF
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona – UC Sampdoria
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica 
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – RB Lipsk
Komentarz: Julian Kowalski, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A:
SPAL 2013 – Parma Calcio 1913
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 – 1. FC Köln
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC – AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

13:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Croatia:
Etap 5

15:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 9

18:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 9

20:05 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 9

22:55 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 9
 
Eurosport 2

15:00 Kolarstwo szosowe: Giro dell'Emilia:
Wyścig

16:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Klingenthal:
Konkurs indywidualny

20:00 Pływanie: International Swimming League, Indianapolis:
Zawody
 
FightBox

20:00 Sporty walki: MFC 16: 
Marcin Bodnar – Alen Kapetanovic
 
Golf Channel

23:00 Golf: PGA Tour, Las Vegas:
3. runda
 
Motowizja

08:30 Wyścigi samochodowe: DTM:
Kwalifikacje

11:15 Wyścigi samochodowe: DTM:
Wyścig 1
 
nSport+

13:00 Piłka nożna: La Liga:
CD Leganes – Levante UD
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Valencia CF – Deportivo Alaves
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
Polsat Sport

05:30 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: 
Polska – Argentyna

08:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: 
Tunezja – Włochy

10:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: 
Australia – Iran

12:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Astoria Bydgoszcz – Polski Cukier Toruń

15:00 Tenis: ATP World Tour, Pekin:
1/2 finału

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Chrobry Głogów – Warta Poznań

20:00 Sporty walki: Armia Fight Night 7: 
Piotr Wawrzyniak – Ioannis Palaiologos
 
Polsat Sport Extra

06:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio:
1/2 finału

08:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio:
1/2 finału

10:30 Tenis: ATP World Tour, Pekin:
1/2 finału

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 243: 
Robert Whittaker – Israel Adesanya
 
Polsat Sport Fight

07:15 Rugby: Puchar Świata: 
Australia – Urugwaj

10:00 Rugby: Puchar Świata: 
Anglia – Argentyna

12:30 Rugby: Puchar Świata: 
Japonia – Samoa

18:00 Sporty walki: Armia Fight Night 7: 
Piotr Wawrzyniak – Ioannis Palaiologos
 
Polsat Sport News

04:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Tajlandii:
3. sesja treningowa

04:55 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Tajlandii:
3. sesja treningowa

05:55 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Tajlandii:
3. sesja treningowa

07:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: 
Brazylia - Rosja

09:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Tajlandii:
1. sesja kwalifikacyjna

09:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Tajlandii:
2. sesja kwalifikacyjna

10:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Tajlandii:
1. sesja kwalifikacyjna

10:30 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Tajlandii:
2. sesja kwalifikacyjna

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – MFK Karvina
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Tofaş S.K. – İstanbul Teknik Üniversitesi B.K.

18:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Clearex Chorzów

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Iberostar Tenerife – Real Madryt
 
TVP 2

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski
 
TVP Sport

05:30 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: 
Polska – Argentyna

08:30 Tenis: WTA World Tour, Pekin:
1/2 finału

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Gwardia Opole – Orlen Wisła Płock

15:55 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Klingenthal:
Konkurs indywidualny

17:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 9

17:05 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Klingenthal:
Konkurs indywidualny

19:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 9

23:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Maraton mężczyzn

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Toronto Maple Leafs – Montreal Canadiens


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

890 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP biała

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval, z nowym zawieszeniem z mocnego...

79 zł Więcej...
reklama