reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Liga literacka” - nowy program TVP Sport

dodano: 2019-10-07 13:37 | aktualizacja: 2019-10-07 15:41
autor: Jan Borejko | źródło: sportowaksiazkaroku.pl

„Liga literacka” TVP Sport Sportowa Książka Roku wspólnie z ekipą Niezwykłych Opowieści Sportowych pracuje intensywnie nad nowym projektem, który lada dzień będzie miał swoją premierę. Już w najbliższy czwartek, 10 października na antenie publicznej telewizji będzie można zobaczyć pierwszy odcinek nowego programu „Liga literacka”.

„Liga literacka” TVP Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Liga literacka” to 12-odcinkowy program, który jesienią emitowany będzie w czwartki na antenie TVP Sport. Pierwszy odcinek stacja pokaże 10 października 2019 roku o godz. 18:15.

Krzysiek Baranowski ze Sportowej Książki Roku i Norbert Tkacz z Niezwykłych Opowieści Sportowych spotykać będą się w programie z autorami, dziennikarzami i bohaterami najciekawszych książek sportowych, aby porozmawiać z nimi nie tylko o procesie twórczym, ale głównie o problemach, które te książki poruszają. Sportowe publikacje były wyłącznie punktem wyjścia do ciekawych konwersacji o sporcie i życiu.

Począwszy na najpopularniejszej w naszym kraju piłce nożnej, przez koszykówkę, siatkówkę czy góry, przygotowano dla widzów materiały, jakich do tej pory w telewizji nie było, zachęcają twórcy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...
reklama