reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma Canal+ wprowadzi dekoder Android TV [akt.]

dodano: 2019-10-07 17:39 | aktualizacja: 2019-10-08 15:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: [email protected]/androidtv-guide.com

Platforma Canal+ Wiele wskazuje na to, że Platforma Canal+ pracuje nad wprowadzeniem do oferty dekodera działającego w oparciu o system Android TV. Podczas wystawy IBC2019 w Amsterdamie na stoisku chińskiej firmy Skyworth znalazło się urządzenie oznaczone na panelu przednim logo Canal+, z etykietą w języku polskim przyklejoną pod spodem obudowy, wskazującą jako dystrybutora ITI Neovision, czyli operatora Platformy Canal+.

https://www.androidtv-guide.com/
Skyworth HY4001 Platforma Canal+ androidtv-guide.com


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ten nowy model dekodera dla Platformy Canal+ jest oznaczony symbolem HY4001. Został zaprojektowany w oparciu o platformę sprzętową HY40A firmy Skyworth. Charakteryzuje się ona, poza Android TV w wersji 9.0, także obecnością głowicy DVB-T/T2. Jest to zatem dekoder hybrydowy - do telewizji internetowej i naziemnej. Sercem urządzenia jest układ Amlogic S905X2 z 4-rdzeniowym procesorem 1,8 GHz ARM Cortex A53 o szybkości 16.560 DMIPS oraz z grafiką ARM Mali G31 OpenGL ES3.2, Vulkan 1.1. Co istotne HY4001 ma obsługiwać rozdzielczość 4K i kodek H.265/HEVC.

Data wprowadzenia dekodera Android TV przez Platformę Canal+ nie jest jeszcze znana. Aktualizacja:
Zwróciliśmy do rzecznika platformy Platformy Canal+ z prośbą o komentarz w temacie nowego dekodera Android TV. Choć nie udało nam się uzyskać odpowiedzi na pytanie, kiedy urządzenie zostanie wprowadzone do oferty, to otrzymaliśmy potwierdzenie, że wprowadzenie takiego dekodera rzeczywiście jest w planach, a jest to związane z zapowiedzianą wcześniej usługą myCANAL.
 

- Planujemy wprowadzenie takiego dekodera na polski rynek, co jest bezpośrednio związane z zapowiadaną przez nas usługą myCANAL - powiedział Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Platformy Canal+, dla satkurier.pl.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...