reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya zaoferuje dekoder i kanały 4K

dodano: 2019-10-15 13:37 | aktualizacja: 2019-10-15 14:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Toya 4K dekoder Arion W bieżącym Magazynie Abonenta, TOYA informuje o wielu interesujących nowościach. Najważniejszą̨ jest zapowiedź wprowadzenia platformy MAXX z odbiornikiem 4K oraz dwóch kanałów w ultrawysokiej rozdzielczości. Platforma MAXX to wzbogacona wersja platformy 3G (trzeciej generacji).

Toya 4K dekoder Arion


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obie platformy 3G i MAXX dają możliwość tradycyjnego oglądania telewizji na żywo, korzystania z tysięcy pozycji na życzenie w dowolnym miejscu i czasie, słuchania muzyki oraz przeglądania ważnych treści z Internetu na ekranie telewizora.

Pierwsze programy 4K to FunBox UHD (poz. 200) oraz Ultra TV 4K (poz. 202), oba dostępne w pakiecie Bogatym. Premierę platformy zaplanowano na listopad. Do końca roku zapowiadane jest wdrożenie funkcji Catchup TV na 7 dni, Startover (możliwość oglądania audycji od początku bez uprzedniego zaplanowania nagrania) i dodatkowo globalna wyszukiwarka pozycji dostępnych w całej platformie MAXX.
 
Dekoder 4K Toya - model DVB-C
Dekoder 4K Toya - model IPTV

Odbiornik 4K to specjalnie zaprojektowany i wyprodukowany dla TOYA sprzęt pochodzący od koreańskiego dostawcy - firmy ARION. Jest on oparty na zaawansowanym middleware, amerykańskiej firmy TiVo i najnowszym chipsecie Broadcom (14000 DMIPS, 2 GB RAM). Posiada funkcje dynamicznej poprawy kontrastu i jasności w głównych standardach: HDR10, HLG i Dolby Vision. Dodatkowo wspiera WCG – Wide Color Gamut, poszerzając przestrzeń barw oraz HFR – High Frame Rate – odświeżanie ramek wideo z prędkością aż 50 klatek na sekundę, co daje bardziej stabilny i płynny obraz. Odbiornik może działać zarówno w sieciach IP (GPON) jak i HFC, w celu zapewnienia interaktywności posiada on wbudowany modem kablowy DOCSIS. Dla wygody użytkowników do odbiornika można podłączyć dedykowany dysk o pojemności 1 TB z szybkim złączem USB 3.0.
 

Przygotowania do wdrożenia nowej platformy trwały blisko 2 lata i były realizowane w międzynarodowym zespole z kluczowym udziałem własnego Działu Rozwoju. Z racji zaawansowania technologicznego samego odbiornika 4K, posiada on wszystkie dostępne obecnie funkcjonalności, służące najlepszemu odwzorowaniu obrazu i dźwięku, ale także jest przygotowany na implementacje rozwiązań, które mogą pojawić się w przyszłości. Główną wartością naszego wdrożenia jest jednak platforma, która łączy świat linearnej telewizji i oglądania treści wideo na żądanie, w tym także tych z Internetu

– mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

690 zł Więcej...

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama