reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Porucznik Kabura” - pierwsza produkcja CDA Premium [wideo]

dodano: 2019-10-17 10:33 | aktualizacja: 2019-10-17 11:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CDA

Porucznik Kabura CDA Premium Jest rok 2050. Polska rządzona przez mózg elektronowy Jarosław 2000 jest największym mocarstwem na Ziemi. Jednak prawdziwe zagrożenie płynie z kosmosu, a jedyną osobą mogącą powstrzymać inwazję Obcych jest Ryszard Kabura... Premiera pierwszego odcinka już 25 października w CDA Premium!

Porucznik Kabura CDA Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohater to uzależniony od hazardu drobny kombinator, który uciekając przed wierzycielami zaciąga się do Polskich Kosmicznych Sił (PKS) i wyrusza w galaktyczną misję wojskową. Przypadek sprawia, że musi stawić czoła Proctolonusom, agresorom z kosmosu, którzy planują podbój Ziemi. Czy uda mu się powstrzymać Obcych?

„Porucznik Kabura” to składający się z ośmiu odcinków satyryczny serial animowany. Absurdalny humor, niewybredne żarty ze wszystkich i wszystkiego, odniesienia i nawiązania do aktualnej sytuacji politycznej i społecznej oraz mocno niecenzuralny język i absolutny brak tzw. poprawności politycznej - to główne cechy serialu.
 

Za produkcję odpowiada studio filmowe SPInka, a reżyserem i autorem scenariusza jest Bartosz Walaszek, twórca między innymi „Kapitana Bomby” i mającego milionową widownie serialu „Blok Ekipa”.

Premiera pierwszego odcinka „Porucznika Kabury” odbędzie się w piątek, 25 października. Serial będą mogli zobaczyć tylko użytkownicy CDA Premium. Kolejne odcinki będą udostępniane widzom co tydzień.
 

Serial „Porucznik Kabura” to pierwsza w pełni samodzielna produkcja CDA. Chcieliśmy, żeby była ona prześmiewcza, miejscami przerysowana i niepoprawna. Idealną osobą do tego zadania był według nas Bartosz Walaszek, którego charakterystyczny i rozpoznawalny styl albo bardzo się lubi, albo wręcz przeciwnie, ale obok którego trudno przejść obojętnie. Fani „Kapitana Bomby”, do którego Kabura w pewien sposób nawiązuje, powinni być zadowoleni

- mówi Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR GT-Sat GT-S3DCSS24 + 3 SAT Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - cyfrowy konwerter hybrydowy - LNB...

379 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama