reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jambox wprowadza Pakiety Podstawowe Plus

dodano: 2019-10-18 15:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Jambox/satkurier.pl

Jambox Podstawowy, Bogaty i Korzystny to Pakiety Podstawowe Plus, które stanowią alternatywę do znanych od lat Pakietów Podstawowych Mini HD, Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD telewizji Jambox.

Jambox Plus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonent telewizji Jambox ma dziś ogromny wybór pakietów i kanałów, które chce mieć u siebie na co dzień. Z Pakietów Podstawowych Plus można korzystać bowiem niezależnie od tego, czy jest się nowym abonentem telewizji Jambox, czy kończy nam się dotychczasowa umowa i planujemy ją przedłużyć, czy też w trakcie trwania umowy chcemy po prostu przejść na jeden z tych pakietów.

Pakiet Bogaty zawiera 174 kanały, w tym 105 w jakości HD, Pakiet Korzystny 140 kanałów, w tym 79 w HD, a Pakiet Podstawowy 84 kanały, w tym 40 w jakości HD. Jest też możliwość rozszerzenia pakietu o wybrane pakiety tematyczne (Więcej Sportu Plus, Więcej Erotyki) oraz premium (Pakiet Eleven, Pakiet HBO +OD +GO, Pakiet CANAL+ Select, Pakiet CANAL+ Prestige, Pakiet Cinemax, Pakiet Filmbox).

Co wyróżnia Pakiety Podstawowe Plus?
  • 25 niedostępnych dotychczas kanałów
  • Kanały z dodatków w podstawie
  • Czytelna, bardziej przejrzysta oferta
  • Możliwość dokupienia wszystkich pakietów dodatkowych (HBO czy CANAL+) do każdego pakietu podstawowego, w tym również najtańszego pakietu Podstawowego
  • dostęp do ponad 120 kanałów poza domem (Jambox online)
  • Trzy kanały 4K (Eleven Sports 1 4K, FunBox UHD i Ultra TV 4K)

Pełna oferta Pakietów Podstawowych Plus jest dostępna pod tym linkiem oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi Jambox.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

900 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Wzmacniacz HDMI do max. 40m

Wzmacniacz do kabli HDMI oznaczony jako C 233 D Repeater...

80 zł Więcej...
reklama