reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Automobilklub Polski i TVN Turbo przedłużają współpracę [wideo]

dodano: 2019-10-22 21:07 | aktualizacja: 2019-10-23 13:48
autor: Jan Borejko | źródło: TVN Media

Rajd Barbórka TVN Turbo Kultowy odcinek specjalny rozgrywany na ulicy Karowej fani sportów motorowych będą mogli zobaczyć na żywo na antenie TVN Turbo. Automobilklub Polski oraz najpopularniejszy polski kanał poświęcony tematyce motoryzacyjnej podjęły decyzję o przedłużeniu współpracy na kolejne trzy lata.
 


Rajd Barbórka TVN Turbo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVN Turbo w ubiegłym sezonie zadebiutował w roli w partnera telewizyjnego Rajdu Barbórka. Stacja znana z zamiłowania do motoryzacji to tradycyjnie gwarancja najwyższej jakości przekazu z profesjonalnym komentarzem oraz ekspertami z najwyższej rajdowej półki. Na Karowej pojawią się między innymi dobrze znani z anteny telewizyjnej Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk i Grzegorz Duda.

- Rajd Barbórka to niekwestionowane święto dla wszystkich miłośników szybkiej jazdy, efektownych poślizgów i ryku silników, dlatego jesteśmy dumni, że rajdowa atmosfera ponownie zawładnie anteną TVN Turbo – kanału, którego fundamentem jest motoryzacja. Przygotowana przez nas transmisja z legendarnego Kryterium Asów na Karowej przeniesie widzów w samo serce wydarzeń. Kamery umieszczone przy trasie i wewnątrz samochodów pozwolą poczuć widowni przed telewizorami wielkie emocje towarzyszące kierowcom biorącym udział w rywalizacji. Nie zabraknie również komentarzy ekspertów, wywiadów z rajdowymi legendami oraz rozmów z uczestnikami zarówno tuż przed startem oraz na linii mety - mówi dyrektor działu kanałów tematycznych factual TVN i Discovery Polska, Przemysław Kwiatkowski.   

- Bardzo cieszymy się, że kolejny raz będziemy mogli współpracować z najbardziej rozpoznawalnym telewizyjnym kanałem motoryzacyjnym w Polsce. Dzięki bezpośredniej relacji na najwyższym poziomie każdy rajdowy fan będzie mógł poczuć emocje, które towarzyszą nam co roku na Karowej - powiedział dyrektor Rajdu Barbórka, Daniel Siemczuk.

W Kryterium Asów na ulicy Karowej, rywalizacji o jedno z najbardziej prestiżowych trofeów w polskim świecie sportów motorowych, czyli Statuetkę Pani Karowej, wezmą udział najlepsi z końcowej klasyfikacji Rajdu Barbórka. Pozycja na liście startowej odcinka specjalnego Karowa od lat jest ogromnym wyróżnieniem i celem wielu zawodników. Na Karowej tradycyjnie pojawiają się także w gościnnych przejazdach gwiazdy ze świata mediów, kultury i sportu.
 

Rajd Barbórka w tym roku będzie rozgrywany po raz 57. Na liście zwycięzców imprezy znajdują się takie rajdowe legendy, jak Krzysztof Hołowczyc, Marian Bublewicz, Janusz Kulig, Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar czy ścigający się w tym sezonie w cyklu WRC2 trzykrotny mistrz Europy, Kajetan Kajetanowicz.

Tegoroczny Rajd Barbórka odbędzie się w sobotę, 7. grudnia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

420 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama