reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SES przedłuża umowę z Towercom

dodano: 2019-10-24 15:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: SES

SES Towercom logo 2019 360px.jpg Operator satelitarny SES poinformował o odnowieniu na kolejne lata kontraktu z Towercom na Słowacji, tym samym wzmacniając wieloletnią już współpracę między podmiotami. W ramach umowy, która wejdzie w życie 1 stycznia 2020 r. SES zapewni jeden transponder satelicie Astra 3B na pozycji orbitalnej 23,5° E, co pozwoli Towercom na agregację treści na rynku słowackim.

Towercom Slovakia SES Słowacja 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Towercom od lat dzierżawi od  SES pojemności satelitarne przeznaczone na dystrybucję pakietu 11 kanałów telewizyjnych, w tym ośmiu w jakości HD. Wśród nich znajdują się między innymi słowacka telewizja publiczna,  kilka prywatnych kanałów telewizyjnych na Słowacji i w Czechach, a także 33 kanały radiowe.  

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że nasze wieloletnie relacje z Towercom na Słowacji zostały jeszcze bardziej wzmocnione dzięki przedłużeniu umowy - powiedział Marcin Ornass-Kubacki, wiceprezes i dyrektor regionalny CEE SES.

- Obecna umowa ugruntowuje pozycję SES na konkurencyjnym rynku słowackim, dzięki silnej obecności DTH na pozycji orbitalnej 23,5°E.


Towercom od ponad 10 lat jest klientem SES w Czechach i na Słowacji, udostępniając pojemność satelitarną słowackim nadawcom na pozycji orbitalnej 23,5° E. Tym samym, Towercom ma dostęp do odbiorców telewizji premium w 37 mln gospodarstw domowych w Europie.

- Cieszymy się mając możliwość dalszego zapewniania naszym klientom profesjonalnych i niezawodnych usług wspólnie z naszym partnerem SES, powiedział Ivan Peschl, CEO Towercom.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

435 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...
reklama