reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„O tym się nie mówi” od 6.11 na TTV

dodano: 2019-10-28 11:58 | aktualizacja: 2019-10-28 12:14
autor: Jan Borejko | źródło: TTV

o tym sie mówi TTV 360px.jpg Bohaterami serii „O tym się nie mówi” są ludzie, którzy każdego dnia na własnej skórze mierzą się ze stereotypami. Mimo, że marzą, tęsknią, przeżywają smutki, przyjaźnią się, kochają i walczą jak każdy człowiek, nie są traktowani tak samo. Do tej grupy należą między innymi osoby z zespołem Downa, drag queens, osoby otyłe czy pary żyjące w związkach homoseksualnych.

TTV
o tym sie mówi TTV 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- TTV od dawna realizuje strategię odczarowywania stereotypów. Po dobrze przyjętej serii „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”, w której zabraliśmy widzów do Monaru, hospicjum, czy Szpitala Tworkowskiego, tym razem na zakończenie sezonu przygotowaliśmy propozycję, która w nieco lżejszej formie pokaże, że inności nie trzeba się wcale bać – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

 
W każdym odcinku bohaterowie cyklu odpowiedzą na trudne i intymne pytania dotyczące sfery seksualności i różnorodnych społecznych tabu, jednocześnie dzieląc się z widzami swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Emisja programu na antenie TTV już od 6 listopada, w środy i czwartki o godz. 20:05.

W pierwszym odcinku formatu z niewygodnymi pytaniami zmierzą się osoby zmagające się z otyłością. W dalszej części serii oprócz wymienionych powyżej wystąpią również osoby niskorosłe oraz ludzie uzależnieni od medycyny estetycznej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

79 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama