reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kuchenne rewolucje Gordona Ramsay’a” w Telewizji WP

dodano: 2019-10-29 15:17
autor: Jakub Sulisz | źródło: WP

„Kuchenne rewolucje Gordona Ramsay’a” WP Jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w historii trafi do Telewizji WP. Premiera „Kuchennych rewolucji Gordona Ramsay’a” już 1 listopada o godz. 21:00. Bezwzględny szef kuchni rusza na pomoc restauratorom, którzy nie radzą sobie z prowadzeniem biznesu w Stanach Zjednoczonych.

„Kuchenne rewolucje Gordona Ramsay’a” WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gordon Ramsay przy pomocy fachowych porad i ogromnego doświadczenia pomaga właścicielom podupadających restauracji. Pokazuje, jak zwabić klientów, jak zmienić menu, jak poradzić sobie z humorzastym zespołem i zacząć zarabiać pieniądze. Swoją perfekcyjnością i niestosownym językiem doprowadza uczestników show do łez. W trakcie sezonu wraz z widzami odwiedza m.in. Arizonę, Kolorado, Nowy Jork i Kalifornię.

Telewizja WP rozpocznie nadawanie 7. sezonu amerykańskiej edycji programu. Premiera już 1 listopada o godz. 21:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy piątek o tej samej porze.
 

Poza premierą „Kuchennych rewolucji Gordona Ramsay’a”, Telewizja WP oferuje m.in.: najsłynniejszy na świecie talent show „Mam Talent Ameryka – Mistrzowie”, najpopularniejszy na świecie program motoryzacyjny „Top Gear”, lubiane wśród widzów programy o metamorfozach i renowacjach domów, a także widowiska kabaretowe oraz programy dokumentalne.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

89 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament za 2020 + maseczka ochronna'

Specjalna oferta rocznej prenumeraty magazynu SAT KURIER w 2020 r....

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama