reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szadź” - nowa produkcja Player Original

dodano: 2019-11-05 10:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska

Szadź Player Pod koniec października br. rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu produkowanego specjalnie dla serwisu Player.pl. „Szadź” jest historią seryjnego mordercy oraz podążającej jego tropem komisarz policji. W rolach głównych występują Maciej Stuhr oraz Aleksandra Popławska.

Szadź Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na obrzeżach Opola w okrutny sposób zamordowana zostaje młoda dziewczyna. Dochodzenie wykazuje, że była jedną z wielu ofiar psychopatycznego seryjnego zabójcy. Na miejscu pojawia się komisarz Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska). Policjantka nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej udział w śledztwie nie jest przypadkowy. Czy zdoła dotrzeć do mordercy zanim ten wybierze kolejną ofiarę?

„Szadź” to siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. W tej opowieści zagadki nie stanowi jednak tożsamość mordercy, a motywy jego działania. Co łączy sprawcę z komisarz prowadzącą śledztwo? Dlaczego wszystkie ofiary to głęboko wierzące młode dziewczyny? Wyścig z czasem trwa. Czy komisarz Polkowska trafi na ślad mordercy i zapobiegnie kolejnym zbrodniom? Każdy odcinek odkryje przed widzami część prawdy o tym co łączy policjantkę z Piotrem Wolnickim (Maciej Stuhr) - religioznawcą, pozornie wzorowym mężem i ojcem.
 

Serial „Szadź” nie będzie klasycznym kryminałem, ponieważ niemal od początku wiemy, kto zabija. Tym, co trzyma widza w napięciu, jest pościg za mordercą i odkrywanie tajemnicy o relacji między postaciami. Pod tym względem jest to wyjątkowa historia

- zapewnia Tomasz Blachnicki, producent TVN.

Serial zadebiutuje wiosną w serwisie Player.pl. Scenariusz powstał na motywach powieści „Szadź” autorstwa Igora Brejdyganta. Zdjęcia powstają w Opolu oraz Warszawie.
 

Player już dzisiaj oferuje najwięcej dobrych seriali. Inwestycja w lokalne, własne produkcje to klucz do naszego sukcesu

- komentuje Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN odpowiedzialny za rozwój segmentu Digital.

Konsekwentnie wdrażamy strategię produkowania ekskluzywnych treści Player Original. Stąd „Szadź” to kolejny serial, po serii z bezkompromisową prawniczką Joanną Chyłką, przygotowany specjalnie dla Playera

- mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.

W obsadzie serialu znaleźli się również Bartosz Gelner, Cezary Łukasiewicz, Anna Cieślak, Zofia Domalik, Barbara Kurzaj, Emma Giegżno oraz Mirosław Zbrojewicz. Producentem jest Tomasz Blachnicki, producentem wykonawczym Michał Kwieciński i Akson Studio. Reżyserem formatującym jest Sławomir Fabicki, autorem scenariusza Paulina Murawska we współpracy z Igorem Brejdygantem i Michałem Godzicem. Autor zdjęć to Mikołaj Łebkowski. Scenografię przygotowuje Marcelina Początek-Kunikowska, kostiumy – Paweł Grabarczyk oraz Wanda Kowalska. Kierownikiem produkcji jest Magdalena Badura.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama