reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„4 Blocks” 3 i Sylvester Stallone w grudniu w TNT

dodano: 2019-11-06 18:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

TNT W grudniu br. kanał TNT poleca swoim widzom serial „4 Blocks” (sezon 3.), a także filmy - w cyklu „Przygodowe piątki” takie produkcje jak „Przyczajony tygrys, ukryty smok”, „Robin Hood: Książę złodziei”, „Gniew tytanów” i „Podróż na Tajemniczą Wyspę”, w cyklu „Wielkie kino” takie filmy jak „Oni”, „Pulp Fiction”, „Egzekutor” i „Pacific Rim”, a w ramach sylwestrowo-noworocznej oferty takie produkcje jak „Wyścig”, „Cop Land”, „Zabójcy”, „Rocky”, „Człowiek - demolka”, „Tango i Cash” i „Dorwać Cartera”.

TNT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2019 roku w ofercie kanału TNT:

„4 Blocks” 3
emisja: w poniedziałki (od 2 grudnia br.) o 23:00

W poniedziałek, 2 grudnia b. odbędzie się premiera trzeciego sezonu „4 Blocks” w TNT. W każdy poniedziałek widzowie będą mogli śledzić nowe losy Toni’ego, stojącego na czele arabskiego klanu, który kontroluje berlińską dzielnicę Neukolln. Wplątany w spiralę intryg i zdrady Toni Hamady musi na kiedy indziej odłożyć swoje plany o porzuceniu światka przestępczego i prowadzeniu spokojnego życia z żoną oraz córką (więcej tutaj i tutaj).

„Wielkie kino”:
emisja: w środy o 21:00
Dyrektor oraz grupa nauczycieli Harrington High w Ohio zawsze wydawali się uczniom być nieco dziwni. Jednak ostatnie wydarzenia sprawiły, że grupa nastolatków uczęszczająca do szkoły średniej boi się o swoje życie. Kontrolowane przez pozaziemskich mocodawców grono pedagogiczne złożone z pasożytów z innej planety planuje zainfekować uczniów jeden po drugim. Bohaterowie horroru sci-fi „Oni” (emisja w środę, 4 grudnia br.) - Cheerleaderka Delilah (Jordana Brewster), piłkarz Stan (Shawn Hatosy), dealer narkotyków Zeke (Josh Hartnett) i nowa dziewczyna Marybeth (Laura Harris) współpracują z kilkoma innymi kolegami z klasy, aby walczyć z obcymi (więcej tutaj).

W kultowym „Pulp Fiction” (emisja w środę, 11 grudnia br.) głównymi bohaterami są płatni mordercy, Jules (Samuel L. Jackson) i Vincent (John Travolta). Pierwszym zleceniem, jakiego się podejmują jest odzyskanie tajemniczej walizki, należącej do bossa mafii. W tym samym czasie Vincent dostaje zadanie, by zająć się żoną gangstera Mią (Uma Thurman) pod jego nieobecność. Równolegle w kłopoty wpada bokser (Bruce Willis), który przypadkowo zabija swojego przeciwnika i musi uciekać z Los Angeles. 

Po nieudanej tajnej operacji (Federal Bureau of Investigation) FBI życie Lee Cullen jest w niebezpieczeństwie. Jest ona pracownikiem korporacji o nazwie Cyrez i uważa, że jej firma może być zaangażowana w nielegalną sprzedaż broni. W rezultacie zostaje objęta programem ochrony świadków pod opieką amerykańskiego agenta federalnego Johna Krugera (Arnold Schwarzenegger), którego specjalnością jest wymazywanie przeszłości jego podopiecznych. Któregoś dnia John dowiaduje się, że ktoś uzyskał informacje o niektórych z ich chronionych świadków. Bohater filmu „Egzekutor” (emisja w środę, 18 grudnia br.) zrobi wszystko, by nie zawieść niewinnych ludzi, którzy na niego liczą. 

W kolejnym tygodniu na ekranach zagości produkcja science fiction „Pacific Rim” (emisja w środę, 25 grudnia br.), przedstawiająca losy ludzkości stojącej w obliczu apokalipsy. Po tym jak na Oceanie Spokojnym powstaje międzywymiarowy portal, z Pacyfiku zaczynają wyłaniać się gigantyczne, siejące spustoszenie stworzenia - Kaiju. Ludzie jednoczą się, by skonstruować Jaegery, czyli gigantyczne humanoidalne roboty, kontrolowane przez umysły pilotów. Siła przybyszów z kosmosu okazuje się jednak przerastać najśmielsze wyobrażenia mieszkańców Ziemi.

„Przygodowe piątki”:
emisja: w piątki o 21:00
Filmowe arcydzieło reżysera Anga Lee „Przyczajony tygrys, ukryty smok” (emisja w piątek, 6 grudnia br.) otworzy grudniowy cykl „Przygodowe piątki”(więcej tutaj i tutaj). Ta ponadczasowa historia ma miejsce w QING w Chinach, w czasach kiedy cuda były wiarygodne, a duchy i bogowie byli obecni w ludzkim świecie. To opowieść o zbuntowanej młodej kobiecie Yu Shu Lien (w tej roli Michelle Yeoh), która potajemnie zgłębia tajemnice sztuk walki. Kiedy w jej ręce trafia czterystuletni miecz legendarnego mistrza Li Mu Bai dziewczyna poznaje swoje prawdziwe przeznaczenie.

Schwytani przez Turków podczas wypraw krzyżowych Robin z Locksley (Kevin Costner) oraz Azeem (Morgan Freeman), uciekają z powrotem do Anglii, gdzie Azeem przysięga pozostać, dopóki nie odwdzięczy się Robinowi za ocalenie życia. Pod nieobecność syna ojciec Robina, szlachcic lojalny wobec króla Ryszarda Lwie Serce, zostaje zamordowany przez brutalnego Szeryfa Nottingham (Alan Rickman). Tytułowy bohater filmu „Robin Hood: Książę złodziei” (emisja w piątek, 13 grudnia br.) postanawia pomścić śmierć ojca, a także przywrócić prawowitego władcę na tron. W lasach Sherwood gromadzi swoją własną armię. 

W filmie „Gniew tytanów” (emisja w piątek, 20 grudnia br.) dziesięć lat po heroicznej walce i poskromieniu potwornego Krakena, Perseusz (Sam Worthington) - półbóg, syn Zeusa - prowadzi spokojne życie jako rybak na wsi, opiekując się 10-letnim Heliusem. Tymczasem między bogami i tytanami trwa walka o dominację. Osłabieni brakiem poświęcenia i modlitw ludzkości bogowie tracą kontrolę nad uwięzionymi gigantami i ich okrutnym przywódcą, Kronosem. Triumwirat Zeusa (Liam Neeson), Hadesa (Ralph Fiennes) i Posejdona (Danny Huston) już dawno obalił swojego potężnego ojca, pozostawiając go w ponurej otchłani Tartaru. Jednak, gdy Hades wraz z Aresem (Edgar Ramírez) zmieniają obóz, Perseusz nie może dłużej ignorować swojego prawdziwego powołania. Tylko on jest w stanie obalić tytanów i zapobiec rozpętaniu piekła na ziemi. 

17-letni Sean Anderson (Josh Hutcherson) w filmie „Podróż na Tajemniczą Wyspę” (emisja w piątek, 27 grudnia br.) otrzymuje zakodowany sygnał o niebezpieczeństwie z wyspy, która według wszelkich dostępnych mu danych nie powinna istnieć. Hank (Dwayne Johnson), nowy ojczym Seana, wiedząc, że nie odwiedzie go od zbadania sprawy, dołącza do nastolatka i wyrusza z nim na wyprawę na południowy Pacyfik. Wraz z pilotem helikoptera oraz jego zadziorną córką, Kailani (Vanessa Hudgens), zaczynają poszukiwania, by uratować osamotnionego rozbitka Alexandra (Michael Caine).

Sylwestrowa noc
emisja: we wtorek, 31 grudnia br.
Rok chyli się ku końcowi, oznacza to, że wielkimi krokami nadchodzą też imieniny Sylwestra. TNT zaprasza na dzień przepełniony produkcjami, w których rolę główną gra kultowy hollywoodzki aktor Sylvester Stallone. Jeszcze przed południem (emisja we wtorek, 31 grudnia br. o 11:55) na ekranach zagości „Wyścig”. Jimmy Bly to wschodząca gwiazda Formuły 1. On i jego rywal Beau Brandenburg plasują się na szczycie tabeli. Niestety Jimmy zaczyna odczuwać olbrzymią presję. Aby mu pomóc, szef zespołu Carl Henry (Burt Reynolds) sprowadza starego przyjaciela, utytułowanego profesjonalistę nazwiskiem Joe Tanto (Sylvester Stallone). Joe próbuje dotrzeć do młodego kierowcy i podzielić się z nim zdobytym na torach wyścigowych doświadczeniem. Te wydarzenia przeplata sieć kłębiących się romansów, utraconych miłości, przyjaźni, spisków i konfliktów z przeszłości.

W latach 70. ubiegłego wieku policjanci z Nowego Jorku pragną bezpiecznej przystani, z dala od niebezpieczeństw na ulicach miasta,  które nigdy nie śpi. Tak powstało miejsce zwane, jak w tytule „Cop Land” (emisja we wtorek, 31 grudnia br. o 14:15) w Garrison w New Jersey. Szeryfem małego miasteczka, które wielu funkcjonariuszy nowojorskiej policji nazywa domem jest Freddy Heflin (Sylvester Stallone). Kiedy dochodzi do brutalnego incydentu z udziałem cywili, oficer zaczyna prowadzić własne dochodzenie, nieoczekiwanie odkrywając spisek rasistowski w szeregach New York Police Department (NYPD).

W ramach tego grudniowego bloku TNT zaprezentuje film „Zabójcy” (emisja we wtorek, 31 grudnia br. o 16:15) - historię płatnego zabójcy, Roberta Ratha (Sylvester Stallone), który przyjął zlecenie uśmiercenia pewnego gangstera. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy na oczach wynajętego mordercy ginie grupa niewinnych cywilów, łącznie z wytropionym przez niego mafiosem. Okazuje się, że to sprawka Miguela Baina (Antonio Banderas), którego etyka pracy mocno odbiega od tej, jaką kieruje się Robert. Po tym incydencie drogi obu mężczyzn krzyżują się co raz częściej.

Rocky Balboa (Sylvester Stallone) jest życzliwym i niewykształconym pięściarzem z Filadelfii, którego głównym źródłem dochodów jest ściąganie długów dla lokalnego szefa przestępczości, Gazzo. Mimo że posiada wielki talent nikt nie wierzy, że mężczyzna mógłby zajmować się profesjonalnym boksem. Tytułowy bohater filmu „Rocky” (emisja we wtorek, 31 grudnia br. o 18:40) zakochuje się w nieśmiałej siostrze swojego najlepszego przyjaciela i zmagając się codziennymi wydatkami próbuje ułożyć sobie życie. Wszystko ulega zmianie, gdy przeciwnik aktualnego mistrza świata wagi ciężkiej zostaje ranny, a Rocky, przez wzgląd na swój przydomek - Włoski Ogier, zostaje wybrany na jego zastępstwo. 

W filmie „Człowiek - demolka” (emisja we wtorek, 31 grudnia br. o 21:00) widzowie zobaczą jak bezwzględny kryminalista Simon Phoenix (Wesley Snipes) porywa autobus pełen pasażerów i ukrywa się w opuszczonym budynku pełnym beczek z benzyną. W pościg za nim rusza sierżant John Spartan (Sylvester Stallone). Mimo że udaje mu się obezwładnić Phoenixa, dochodzi do wybuchu obiektu, w którym są przetrzymywani zakładnicy. W efekcie obydwaj rywale trafiają do nowoczesnego więzienia, gdzie zostają zahibernowani. W roku 2032 przebudzony do życia Simon ucieka z aresztu, a jedyną osobą, która może go powstrzymać ponownie staje się Spartan. 

Ray Tango (Sylvester Stallone), wytworny i wyrafinowany funkcjonariusz policji, i Gabe Cash (Kurt Russell), jego nadgorliwy długowłosy partner, są niedopasowanym duetem walczącym z przestępczością Los Angeles Police Department (LAPD). Razem niestrudzenie pracują nad obaleniem swojego arcywroga, bezwzględnego barona narkotykowego, Yvesa Perreta (Jack Palance). Jednak gdy przestępcy udaje się spreparować dowody obciążające Raya i Gabe’a, dwójka trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze, gdzie nie brakuje aresztowanych przez nich przestępców. Teraz bardziej niż kiedykolwiek bohaterowie filmu „Tango i Cash” (emisja we wtorek, 31 grudnia br. o 23:10) muszą odłożyć na bok swoje różnice i obmyślić plan ucieczki, by móc wyrównać rachunki z podłym królem mafii.

Jako pierwszy w nowym, 2020 roku widzowie zobaczą film sensacyjny z 1994 roku pod tytułem „Specjalista” (emisja w nocy z wtorku na środę, z 31 grudnia 2019 roku na 1 stycznia 2020 roku o 1:10). May Munro (Sharon Stone) to kobieta mająca obsesję na punkcie zemsty na ludziach, którzy zamordowali jej rodziców, gdy była jeszcze małą dziewczynką. Zatrudnia ona Raya Quicka (Sylvester Stallone), emerytowanego eksperta ds. materiałów wybuchowych, który realizuje zlecenie i zabija mężczyzn odpowiedzialnych za zbrodnię sprzed lat. Kiedy Ned Trent (James Woods), rozgoryczony były partner Quicka, zostaje przydzielony do ochrony jednej z potencjalnych ofiar, na celowniku Raya, zaczyna się śmiertelna gra w kotka i myszkę. 

Wiele lat temu bohater filmu „Dorwać Cartera” (emisja w nocy z wtorku na środę, z 31 grudnia 2019 roku na 1 stycznia 2020 roku o 3:00) Jack Carter (Sylvester Stallone) opuścił swój dom w Seattle, aby dołączyć do organów nadzoru finansowego kasyn w Las Vegas. Wraca do rodzinnego miasta na pogrzeb swojego brata Richarda, który zginął w wypadku samochodowym w nietypowych okolicznościach. Po rozmowie z wdową po bracie, jego córką Doreen (Rachael Leigh Cook) i zagadkową Geraldine (Rhona Mitra), Jack podejrzewa, że doszło do morderstwa. Jack trafia na trop - Cliff Brumby (Michael Caine), którego klub prowadził Richie, jest finansowo powiązany z baronem pornografii i prostytucji Cyrus Paice (Mickey Rourke).
 
Kida Khodr Ramadan, Frederick Lau, Veysel Gelin i Ludwig Trepte w serialu „4 Blocks”, foto: WarnerMedia
Kida Khodr Ramadan, Frederick Lau, Veysel Gelin i Ludwig Trepte w serialu „4 Blocks”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...