reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-11-14 - 2019-11-15 - 2019-11-16

Sport w polskiej TV 9.11.2019

dodano: 2019-11-08 11:05 | aktualizacja: 2019-11-08 11:36
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Bayern Monachium – Borussia Dortmund. Transmisja live z ATP Finals tylko w Polsacie Sport News.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha Berlin  – RB Lipsk
Komentarz: Edward Durda, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: La Liga:
SD Eibar – Real Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa  – Górnik Zabrze
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Cracovia
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Komentarz+: Przemysław Pełka, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Arka Gdynia
komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Crystal Palace
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – Everton FC
Komentarz: Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Arsenal FC
Komentarz: Rafał Dębiński, Rafał Nahorny

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
San Antonio Spurs – Boston Celtics
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Cracovia
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Komentarz+: Przemysław Pełka, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Arka Gdynia
komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

10:00 Golf: European Tour, Antalya:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: La Liga:
CD Alaves – Real Valladolid
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Schalke 04 – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – Borussia Dortmund
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: La Liga:
FC Barcelona – Celta Vigo
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Championship: 
Nottingham Forest – Derby County
Komentarz: Michał Mitrut

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Valencia CF – Granada CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli – Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Holstein Kiel – Hamburger SV
Komentarz: Patryk Mirosławski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Brescia Calcio – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Championship: 
Nottingham Forest – Derby County
Komentarz: Michał Mitrut

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli – Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

19:30 Kolarstwo torowe: Puchar Świata, Glasgow:
Dzień 2
 
Eurosport 2

10:00 Sambo: Mistrzostwa Świata, Cheongju:
Zawody
 
Golf Channel

21:30 Golf: PGA Tour, Phoenix:
3. runda
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Cracovia
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
RK Vardar – PGE Vive Kielce
Komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Banca Valsabbina Millenium Brescia – Pomì Casalmaggiore
Komentarz: Cezary Olbrycht, Milena Radecka
 
Polsat Sport

07:30 Łyżwiarstwo figurowe: Cup of China:
Program dowolny par tanecznych

09:30 Łyżwiarstwo figurowe: Cup of China:
Program dowolny solistek

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
OKS Stomil Olsztyn – Warta Poznań

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Virtu CMC Zawiercie

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Stelmet Enea BC Zielona Góra – HydroTruck Radom

20:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lublin – Asseco Resovia Lublin
 
Polsat Sport Extra

11:45 Łyżwiarstwo figurowe: Cup of China:
Program dowolny solistów

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Cup of China:
Program dowolny par sportowych

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa

20:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Zabit Magomedsharipov – Calvin Kattar

23:10 Short track: Puchar Świata, Montreal:
Finałowy bieg sztafet mieszanych
 
23:40 Short track: Puchar Świata, Montreal:
Bieg półfinałowy sztafet kobiet na 3000 m
 
23:55 Short track: Puchar Świata, Montreal:
Bieg półfinałowy sztafet mężczyzn na 5000 m
 
Polsat Sport News

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Jablonec – AC Sparta Praga

20:00 Short track: Puchar Świata, Montreal:
Biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m

21:00 Tenis: ATP Finals, Mediolan:
Finał singla
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Bahcesehir Koleji – Pinar Karşiyaka

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Frutti Extra Bursaspor – Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol

18:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
Constract Lubawa – GI Malepszy Futsal Leszno

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR, Avondale:
Wyścig
 
TVP 2

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau
 
TVP Sport

12:30 Podnoszenie ciężarów: Puchar Polski, Nowy Tomyśl:
Zawody

14:45 Hokej na lodzie: Euro Ice Hockey Challenge, Gdańsk: 
Polska – Włochy

20:00 Snooker: Champion of Champions:
1/2 finału

21:55 Snooker: Champion of Champions:
1/2 finału

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Pittsburgh Penguins – Chicago Blackhawks

03:40 (so/nd) Boks: Gala, Los Angeles: 
Billy Joe Saunders – Marcelo Esteban Coceres


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama