reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Grudniowe śledztwa w AXN White

dodano: 2019-11-12 11:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN White Specjalna jednostka francuskiej policji, która prowadzi najtrudniejsze śledztwa na zlecenie francuskiego burmistrza oraz zespół agentów FBI kontynuujący poszukiwania osób zaginionych w Nowym Jorku. W grudniu kanał br. AXN White przygotował dla widzów premiery 11. sezonu serialu „Jednostka do zadań specjalnych” oraz 4. sezonu serialu „Bez śladu”.

AXN White


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Jednostka do zadań specjalnych” to francuski serial kryminalny. Produkcja opowiada historię elitarnego oddziału, który podlega burmistrzom miast we Francji. Jednostka składająca się z doświadczonych śledczych, ekspertów kryminalistycznych oraz komputerowych włącza się w trudne śledztwa, z którymi nie radzi sobie miejscowa policja. Premiera 11. sezonu serialu „Jednostka do zadań specjalnych” odbędzie się w środę, 4 grudnia br. o godzinie 22:00 w. Kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę o 22:00 w AXN White.

Serial „Bez śladu” opowiada o specjalnej jednostce FBI z Nowego Jorku, która zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób. Poszukiwanie ludzi, którzy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, wymaga zgłębienia ich osobowości, kontaktów i odtworzenia ostatnich momentów ich życia. Właśnie w tym miejscu zaczyna się praca zespołu, którym dowodzi agent Jack Malone (w tej roli Anthony LaPaglia). Agenci tworzą dokładny portret psychologiczny poszukiwanej osoby i odtwarzają ostatnie 24 godziny jej życia. Dzięki temu mogą ustalić, czy ktoś został uprowadzony, zamordowany, popełnił samobójstwo, czy, zgodnie z własną wolą, zerwał wszelkie kontakty z bliskimi. Premiera 4. sezonu serialu „Bez śladu” odbędzie się w poniedziałek, 16 grudnia br. o 19:05 w AXN White. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do czwartku o 19:05 (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama