reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

30 lat Miss Polski - gala finałowa 8.12 w Polsacie

dodano: 2019-11-14 10:57 | aktualizacja: 2019-11-15 00:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Miss Polski Która z 24 najpiękniejszych Polek otrzyma tytuł i koronę Miss Polski 2019? W niedzielę, 8 grudnia br, na zakończenie 30. edycji „Narodowego konkursu piękności”, poznamy tę jedyną, do której trafią wszystkie zaszczyty. Gala finałowa odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a widzowie, jak co roku, będą mogli zobaczyć wydarzenie na antenie telewizji Polsat. „Festiwal piękna 2019” potrwa od piątku, 6 grudnia br. do niedzieli, 8 grudnia br.

Festiwal Piękna 2019. 30 lat Miss Polski, Telewizja Polsat, fot. Marta Macha


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jubileuszowa edycja konkursu Miss Polski będzie miała szczególny charakter, ale... jeszcze nie zdradzimy jej szczegółów. Wiadomo już natomiast, że koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, materiały archiwalne z lat ubiegłych komentował będzie Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą galę Miss Polski, a kulisowe rozmowy z kandydatkami przeprowadzi Agnieszka Hyży (więcej tutaj).

Atrakcji nie zabraknie.
Poza pięknie zaaranżowanymi pokazami kolekcji modowych, publiczność na gali oraz widzowie przed telewizorami będą mogli posłuchać koncertów polskich gwiazd muzycznych, takich jak Kombii, Grzegorz Hyży oraz Sylwia Grzeszczak.

Każda z kandydatek do tytułu wzięła udział w oficjalnej sesji zdjęciowej, autorstwa Marty Machy, która odbyła się w październiku br., w Hotelu Mistral w Markach. Finalistki zaprezentowały się w kreacjach projektantki Violi Piekut, o ich makijaże zadbały Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk, natomiast o fryzury Zaremba International Academy.

Finalistki Miss Polski oprócz korony i tytułu rywalizować będą o nagrody o łącznej wartości 100 tys. zł, a także możliwość reprezentowania kraju w konkursach piękności na świecie.

8 grudnia br,, dokładnie w dniu gali finałowej Miss Polski, obecnie panująca Miss Polski - Olga Buława, walczyć będzie w USA o koronę Miss Universe 2019.

Gospodarzem koncertu finałowego Miss Polski, stanowiącego część „Festiwalu piękna”, jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego „Festiwal piękna 2019” potrwa od piątku, 6 grudnia br. do niedzieli, 8 grudnia br. w Katowicach (więcej tutaj).
 
Weronika Frąckowiak - finalistka konkursu Miss Polski 2019, foto: Marta Macha
Weronika Frąckowiak - finalistka konkursu Miss Polski 2019, foto: Marta Macha


Finał Miss Polski 2019 - emisja w niedzielę, 8 grudnia 2019 roku w telewizji Polsat.

foto: Telewizja Polsat / Marta Macha


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama