reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Roczna pensja od ręki” w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2019-11-19 18:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje 50 tys. zł, czyli równowartość całorocznej pensji na 2020 rok - to, jak zapowiada nadawca, nagroda dla zwycięzcy konkursu antenowego Radia Złote Przeboje (Agora). W zabawie pod hasłem „Roczna pensja od ręki”, która potrwa do piątku, 29 listopada br., trzeba wykazać się znajomością największych złotych przebojów.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 18 listopada br. w Radiu Złote Przeboje rozgrywany jest konkurs „Roczna pensja od ręki”. Można w nim wygrać 50 000 zł, które rozgłośnia jednorazowo wypłaci zwycięzcy. Aby wziąć udział w zabawie antenowej, należy zgłosić się na stronie internetowej rozgłośni (przejdź na stronę). Następnie uczestnicy konkursu będą musieli wykazać się znajomością muzycznych hitów. W finale konkursu - rozgrywanym w piątek, 29 listopada br. - zmierzą się ze sobą uczestnicy, którzy w ciągu dwóch tygodni trwania zabawy uzyskali największą liczbę punktów.

Konkurs „Roczna pensja od ręki” wspiera kampania promocyjna obejmująca internet (m.in. Facebook, Onet, Wirtualna Polska, grupa Gazeta.pl) oraz autopromocja na antenie rozgłośni, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook. Działania przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory (GRA).
 
„Roczna pensja od ręki” - konkurs w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora
„Roczna pensja od ręki” - konkurs w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama