reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Roczna pensja od ręki” w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2019-11-19 18:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje 50 tys. zł, czyli równowartość całorocznej pensji na 2020 rok - to, jak zapowiada nadawca, nagroda dla zwycięzcy konkursu antenowego Radia Złote Przeboje (Agora). W zabawie pod hasłem „Roczna pensja od ręki”, która potrwa do piątku, 29 listopada br., trzeba wykazać się znajomością największych złotych przebojów.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 18 listopada br. w Radiu Złote Przeboje rozgrywany jest konkurs „Roczna pensja od ręki”. Można w nim wygrać 50 000 zł, które rozgłośnia jednorazowo wypłaci zwycięzcy. Aby wziąć udział w zabawie antenowej, należy zgłosić się na stronie internetowej rozgłośni (przejdź na stronę). Następnie uczestnicy konkursu będą musieli wykazać się znajomością muzycznych hitów. W finale konkursu - rozgrywanym w piątek, 29 listopada br. - zmierzą się ze sobą uczestnicy, którzy w ciągu dwóch tygodni trwania zabawy uzyskali największą liczbę punktów.

Konkurs „Roczna pensja od ręki” wspiera kampania promocyjna obejmująca internet (m.in. Facebook, Onet, Wirtualna Polska, grupa Gazeta.pl) oraz autopromocja na antenie rozgłośni, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook. Działania przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory (GRA).
 
„Roczna pensja od ręki” - konkurs w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora
„Roczna pensja od ręki” - konkurs w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier abonament 2020' + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2020 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Moduł AlphaCrypt TC + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa Smart HD+ na 1 miesiąc + do kompletu...

390 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

390 zł Więcej...
reklama