reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-06 - 2020-08-07 - 2020-08-08

Sport w polskiej TV 22.11.2019

dodano: 2019-11-21 14:46 | aktualizacja: 2019-11-21 17:17
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań – Piast Gliwice. Transmisja live z Pucharu Świata w Wiśle w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Piast Gliwice
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

08:00 Golf: European Tour, Dubaj: 
2. runda 
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Płock
Komentarz: Cezary Olbrycht, Marcin Baszczyński

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Piast Gliwice
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

04:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
LA Clippers – Houston Rockets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 2

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – SC Paderborn
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Płock
Komentarz: Cezary Olbrycht, Marcin Baszczyński

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Piast Gliwice
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – FC Sankt Pauli
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – RCD Mallorca
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: Championship: 
Fulham FC – Queens Park Rangers
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

22:00 Sporty walki: Cage Warriors 111:
James Webb – Nathias Frederick
Komentarz: Daniel Dziubicki, Tomasz Marciniak
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – FC Sankt Pauli
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – RCD Mallorca
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

13:00 Wyścigi samochodowe: Formuła E, ePrix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje
 
Eurosport 2

14:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy, Helsingborg:
1/2 finału

19:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg:
Mecz o 3. miejsce
 
Golf Channel

18:00 Golf: PGA Tour, St. George Island:
2. runda
 
Polsat Sport

04:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Taniec rytmiczny par tanecznych

06:20 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program krótki par sportowych

08:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Otwarcie

08:55 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program krótki solistek

11:05 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program krótki solistów

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu CMC Zawiercie
 
Polsat Sport Extra

14:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy, Helsingborg:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard – Polski Cukier Toruń

20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Real Madryt – CSKA Moskwa
 
Polsat Sport Fight

18:00 Boks: Gala, Radom:
Patryk Szymański – Andrij Wielikowski
 
Polsat Sport News

16:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg na 500 m kobiet

16:20 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg na 500 m mężczyzn

16:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg na 3000 m kobiet

17:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg na 5000 m mężczyzn

19:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Helsingborg:
Mecz o 3. miejsce
 
TVP 1

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje
 
TVP Sport

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje

20:00 Piłka ręczna kobiet: Turniej w Lublinie: 
Polska – Litwa

21:55 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa świata: 
Portugalia – Nigeria


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...
reklama