reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kod genetyczny” - nowy serial produkcji TVN

dodano: 2019-11-26 14:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery

TVN „Kod genetyczny” to opowieść o więzach krwi poddanych najtrudniejszej próbie. Dwóch mężczyzn, jedna kobieta, zbrodnia i zakazana namiętność. Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie najbliższych? Główne role w serialu zagrają Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski. Za kamerą 8-odcinkowej produkcji stanie reżyser filmowy Adrian Panek. Serial „Kod genetyczny” jest kolejnym autorskim projektem stacji TVN.

TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Głównym bohaterem jest Tomasz Skowroński (w tej roli Adam Woronowicz), wybitny genetyk z Instytutu Badań Kryminalistycznych, obsesyjnie szukający prawdy. Po śmierci żony związał się z tajemniczą Izą Berger (Karolina Gruszka, po raz pierwszy w serialu stacji TVN). Jednak to nie kobieta, a praca pochłania go całkowicie, a relacja z dorastającym synem Piotrem (Maciej Musiałowski) jest pełna napięcia. Chłopak nie pogodził się ze śmiercią matki i nie akceptuje nieobecnego, zasadniczego ojca. Konflikt eskaluje, kiedy Piotr wdaje się w zakazany romans z partnerką ojca. Co i dlaczego połączy tych dwoje? Prawdziwa miłość, erotyczna fascynacja, czy może nie dająca o sobie zapomnieć przeszłość?

Trójkąt miłosny nieuchronnie prowadzi bohaterów do tragedii. Namiętność, która nigdy nie powinna się zdarzyć niszczy ich dotychczasowy świat. Czy w obliczu zbrodni więzy krwi okażą się siłą, która może ocalić?

- W serialu „Kod genetyczny” opowiadamy o świecie męskich, rzadko wyrażanych emocji. To historia burzliwej relacji ojca i syna. W centrum wydarzeń pojawi się fascynująca kobieta, która wyzwoli w tych bohaterach ukryte pragnienia. Szokujący układ między nimi buduje dramaturgię historii, którą widz będzie powoli odkrywał w retrospekcjach.

- mówi Adrianna Przetacka, producentka serialu „Kod genetyczny”.


W serialu główne role zagrają Karolina Gruszka, Adam Woronowicz, Maciej Musiałowski, Julia Kijowska, Katarzyna Herman, Michał Żurawski, Krzysztof Pieczyński i Joachim Lamża. Reżyserem „Kodu genetycznego” jest Adrian Panek.

Serial „Kod genetyczny” jest kolejnym autorskim projektem stacji TVN, od początku rozwijanym przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Główną scenarzystką serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, a poszczególne odcinki scenariuszy napisały Ewa Popiołek i Monika Trzósło. Autorem zdjęć do serialu jest Tomasz Augustynek, za scenografię odpowiada Maciej Fajst, za kostiumy Katarzyna Baran, za charakteryzację Jolanta Madejska. Kompozytorem muzyki do serialu jest Antoni Komasa-Łazarkiewicz. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w listopadzie br. i realizowane są Warszawie. Kierownikiem produkcji serialu „Kod genetyczny” jest Tomasz Parnowski, a producentami - Adrianna Przetacka i Przemysław Malec.
 
Karolina Gruszka w serialu „Kod genetyczny”, foto: Robert Pałka/TVN Discovery
Karolina Gruszka w serialu „Kod genetyczny”, foto: Robert Pałka/TVN Discovery


„Kod genetyczny” - premiera wkrótce w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Teleste 113 Ultra HD Cu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

4 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama