reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Projektanci piękna” od 27.11 w Discovery Life

dodano: 2019-11-26 17:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery

Discovery Life nowe logo 22.08.2019 W środę, 27 listopada br. o godz. 21:50 w kanale Discovery Life wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „Projektanci piękna”. Widzowie odkryją tajniki pracy wyspecjalizowanego zespołu medycznego oraz technologie wykorzystywane w chirurgii plastycznej i stomatologii.

Discovery Life


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, „Projektanci piękna” to nowa odsłona programu medycznego, w którym bohaterami są nie tylko pacjenci, ale także lekarze. Sztab specjalistów z dwóch klinik, chirurgii plastycznej oraz stomatologii, podejmie się wielu trudnych przypadków. Zrobi wszystko, aby poprawić wizerunek, a niekiedy nawet całkowicie odmienić życie swoich pacjentów. Operacjom podadzą się zdeterminowane osoby, które marzą o zwyczajnym wyglądzie. Oprócz pomocy z zakresu medycyny czeka na nich coś wyjątkowego - kompletna metamorfoza wizerunku. Jest to również program o pracy najlepszych specjalistów w Polsce, którzy leczą nie tylko umiejętnościami, ale także dobrym humorem.

Widzowie odkryją tajniki pracy wyspecjalizowanego zespołu medycznego oraz technologie wykorzystywane w chirurgii plastycznej i stomatologii. W czasie operacji lekarzom nieustannie towarzyszyć będą kamery, które śledzić będą każdy ruch skalpela. Ekipa telewizyjna podążać będzie krok w krok za specjalistami i resztą zespołu medycznego. Dzięki temu widzowie będą mieli możliwość poznania ich nie tylko od strony zawodowej, ale również tej bardziej prywatnej. - Ten program pozwoli wielu Polakom pozbyć się wstydliwych i bolesnych kompleksów. A to wszystko dzięki ciężkiej pracy profesjonalistów - zapewnia nadawca.
 
Uczestnicy programu „Projektanci piękna”, foto: Discovery
Uczestnicy programu „Projektanci piękna”, foto: Discovery


„Projektanci piękna” - emisja w środy (od 27 listopada 2019 roku) o godz. 21:50 w Discovery Life.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 239 zł Więcej...