reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurocash rusza z telewizją AUE TV

dodano: 2019-11-27 14:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Eurocash

Akademia Umiejętności Eurocash AUE TV Działająca od 2010 roku Akademia Umiejętności Eurocash jest programem edukacyjno-szkoleniowym wspierającym sklepy detaliczne zrzeszone w sieciach franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash (ABC, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben, Kontigo oraz Koliber). Akademia Umiejętności Eurocash uruchomiła, w ramach platformy e-learningowej akademiaeurocash.com.pl, własną telewizję internetową - AUE TV.

Akademia Umiejętności Eurocash AUE TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Tylko od początku tego roku z największej w Polsce platformy e-learningowej poświęconej handlowi małoformatowemu skorzystało 15 000 zarejestrowanych użytkowników. W tym czasie miała ona blisko 400 000 odsłon, a użytkownicy zalogowali się do niej 86 000 razy. Platforma umożliwia właścicielom sklepów i ich pracownikom dostęp do praktycznych kursów e-learningowych i kilkudziesięciu artykułów edukacyjnych poświęconych prowadzeniu sklepu. Podążając za najnowszymi trendami w e-edukacji, Akademia Umiejętności Eurocash uruchomiła własną telewizję internetową - AUE TV - czytamy w komunikacie (dane za Grupą Eurocash).

Działająca od 2010 roku Akademia Umiejętności Eurocash jest programem edukacyjno-szkoleniowym wspierającym sklepy detaliczne zrzeszone w sieciach franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash.

Na ofertę akademii składają się 4 obszary działalności. Są to: praktyczne warsztaty szkoleniowe, coroczny Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu, studia podyplomowe i kursy doszkalające prowadzone we współpracy ze Szkołą Główną Handlową (SGH) oraz platforma e-learningowa akademiaeurocash.com.pl (przejdź na stronę) - w ramach której uruchomiona została teraz telewizja internetowa AUE TV.
 

- Żyjemy w epoce wszechobecnego obrazu i wideo, które uznawane jest za najbardziej angażujący typ treści wśród użytkowników internetu - mówi Agata Wrzecionowska-Dzierba, menadżer Akademii Umiejętności Eurocash. - Do tego mamy coraz mniej czasu i towarzyszy nam ciągły pośpiech. Te same zjawiska przenikają do procesu edukacji. Chcemy uczyć się dzisiaj przy pomocy internetu, korzystać przy tym z różnorodnych materiałów wizualnych i przyswajać je w trybie ekspresowym. Stąd popularność określenia e-edukacja. Obserwując te trendy, zdecydowaliśmy się na uruchomienie telewizji internetowej AUE TV. ­Na naszym kanale telewizyjnym można obejrzeć kilkuminutowe e-szkolenia oraz praktyczne porady, które pomogą w krótkim czasie przyswoić jak najwięcej treści - dodaje.


W AUE TV znaleźć można ponad 40 krótkich filmów szkoleniowych i instruktażowych, podzielonych na 3 obszary tematyczne: rozwojowe, specjalistyczne oraz dotyczące zarządzania kategoriami. Wśród propozycji filmów specjalistycznych znajdują się praktyczne poradniki wideo dotyczące m.in. zarządzania zapasem w sklepie, obliczania rentowności sklepu, dbałości o prawidłową ekspozycję lady chłodniczej czy obsługi trudnego klienta. W kanale AUE TV znajdziemy także wystąpienia ekspertów z wrześniowego IV „Kongresu przedsiębiorców polskiego handlu”, m.in. prezentację Jarosława Sokolnickiego z firmy Microsoft na temat konceptu „Detalista 4.0”, czyli wizji inteligentnego sklepu, który rozpoznaje konsumenta i potrafi wchodzić z nim w interakcję, a także wystąpienie Jacka Santorskiego na temat kształtowania cech przywódczych u lidera przyszłości.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...
reklama