reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Epic Drama: „Świat w ogniu: Początki” z Polakami

dodano: 2019-12-09 13:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Epic Drama „Świat w ogniu: Początki” W poniedziałek, 9 grudnia br. o godz. 21:30 stacja Epic Drama przedstawi premierowo szósty odcinek wojennej sagi „Świat w ogniu: Początki” („World on Fire”). Dodatkowo, na życzenie widzów, codziennie w dniach 9-15 grudnia br. o godz. 21:30 nadawca przypomni wyemitowane do tej pory odcinki pierwszego sezonu tego serialu. W jego obsadzie znaleźli się Polacy - Zofia Wichłacz, Agata Kulesza, Mateusz Więcławek, Radosław Kaim, Tomasz Kot, Tomasz Ziętek i Borys Szyc.

Epic Drama „Świat w ogniu: Początki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Świat w ogniu: Początki” to opowieść o II wojnie światowej widzianej oczami uwikłanych w nią zwykłych ludzi, mieszkańców Wielkiej Brytanii, Polski, Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych Ameryki. Fabuła stopniowo wprowadza widzów w koszmar wojny, począwszy od najazdu Niemiec na Polskę we wrześniu 1939 roku, a skończywszy na okresie bitwy o Anglię. Poznamy przeplatające się ze sobą losy kilku osób z Wielkiej Brytanii, Polski, Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych Ameryki, które próbują radzić sobie w nowej, wojennej rzeczywistości. - Serial ukazuje pierwszy rok wojny z zupełnie nowej perspektywy, skupiając się na indywidualnych, ludzkich historiach rozgrywających się w tych przełomowych momentach XX wieku - informuje nadawca.

W serii zobaczymy laureatkę Oscara, Helen Hunt, Seana Beana („Gra o Tron”), a także Lesley Manville (znaną z serialu „Rozpustnice”). Obsadę uzupełniają Jonah Hauer-King („Małe kobietki”), Zofia Wichłacz („Miasto 44”) i Julia Brown („Upadek królestwa”). Scenarzystą serialu jest Peter Bowker („Słowo na A”, „Eric & Ernie”, „Okupacja” i „Blackpool”) (więcej tutaj).
 
Zofia Wichłacz w serialu „Świat w ogniu: Początki”, foto: Mammoth Screen/BBC Pictures
Zofia Wichłacz w serialu „Świat w ogniu: Początki”, foto: Mammoth Screen/BBC Pictures


„Świat w ogniu: Początki” - emisja w poniedziałki o godz. 21:30 w kanale Epic Drama.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 9-10/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2020

10 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m (HDMI v.1.4) - działa...

209 zł Więcej...
reklama