reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Epic Drama: „Świat w ogniu: Początki” z Polakami

dodano: 2019-12-09 13:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Epic Drama „Świat w ogniu: Początki” W poniedziałek, 9 grudnia br. o godz. 21:30 stacja Epic Drama przedstawi premierowo szósty odcinek wojennej sagi „Świat w ogniu: Początki” („World on Fire”). Dodatkowo, na życzenie widzów, codziennie w dniach 9-15 grudnia br. o godz. 21:30 nadawca przypomni wyemitowane do tej pory odcinki pierwszego sezonu tego serialu. W jego obsadzie znaleźli się Polacy - Zofia Wichłacz, Agata Kulesza, Mateusz Więcławek, Radosław Kaim, Tomasz Kot, Tomasz Ziętek i Borys Szyc.

Epic Drama „Świat w ogniu: Początki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Świat w ogniu: Początki” to opowieść o II wojnie światowej widzianej oczami uwikłanych w nią zwykłych ludzi, mieszkańców Wielkiej Brytanii, Polski, Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych Ameryki. Fabuła stopniowo wprowadza widzów w koszmar wojny, począwszy od najazdu Niemiec na Polskę we wrześniu 1939 roku, a skończywszy na okresie bitwy o Anglię. Poznamy przeplatające się ze sobą losy kilku osób z Wielkiej Brytanii, Polski, Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych Ameryki, które próbują radzić sobie w nowej, wojennej rzeczywistości. - Serial ukazuje pierwszy rok wojny z zupełnie nowej perspektywy, skupiając się na indywidualnych, ludzkich historiach rozgrywających się w tych przełomowych momentach XX wieku - informuje nadawca.

W serii zobaczymy laureatkę Oscara, Helen Hunt, Seana Beana („Gra o Tron”), a także Lesley Manville (znaną z serialu „Rozpustnice”). Obsadę uzupełniają Jonah Hauer-King („Małe kobietki”), Zofia Wichłacz („Miasto 44”) i Julia Brown („Upadek królestwa”). Scenarzystą serialu jest Peter Bowker („Słowo na A”, „Eric & Ernie”, „Okupacja” i „Blackpool”) (więcej tutaj).
 
Zofia Wichłacz w serialu „Świat w ogniu: Początki”, foto: Mammoth Screen/BBC Pictures
Zofia Wichłacz w serialu „Świat w ogniu: Początki”, foto: Mammoth Screen/BBC Pictures


„Świat w ogniu: Początki” - emisja w poniedziałki o godz. 21:30 w kanale Epic Drama.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw uszczelniający dach - czarny

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

99 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

139 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...
reklama