reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sedno sprawy” Radia Plus w wersji wideo

dodano: 2019-12-13 01:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Radio Plus „Sedno sprawy” Jacek Prusinowski Poranne rozmowy Jacka Prusinowskiego z politykami, emitowane na antenie Radia Plus (Grupa ZPR Media) w cyklu „Sedno sprawy”, wystartowały w wersji wideo. Można je oglądać w serwisie YouTube oraz na fanpage’u stacji na portalu społecznościowym Facebook. Program nadawany jest z newsroomu Time a za jego realizację odpowiada redakcja Radia Plus.

Radio Plus „Sedno sprawy” Jacek Prusinowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jacek Prusinowski od kilkunastu lat specjalizuje się w tematyce politycznej. Jego audycja „Sedno sprawy” emitowana jest w Radiu Plus od poniedziałku do piątku o godzinie 8:45. Dotychczas program był dostępny w Internecie w formie podcastów na stronie internetowej stacji (przejdź na stronę). Obecnie przygotowywana jest także wersja wideo, którą oglądać można na fanpage’u Radia Plus na portalu społecznościowym Facebook (przejdź na stronę) oraz w serwisie YouTube (przejdź na stronę).

Jacek Prusinowski związany jest z Grupą Radiową Time od sierpnia 2011 roku. W Radiu Plus prowadzi codzienne rozmowy z politykami „Sedno sprawy” (od 5 lat) oraz audycję publicystyczną „Sedno sprawy Plus” (we wtorki o godzinie 20:00) (więcej tutaj). Prowadził także m.in. audycje wyborcze, program publicystyczny „Biało-Czarne” na antenie telewizji Nowa TV i kanał w serwisie YouTube „Tu jest Polska”. Przed Grupą Radiową Time związany był z Jedynką Polskim Radiem.

„Sedno sprawy” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 8:45, „Sedno sprawy Plus” - emisja we wtorki o godz. 20:00 w Radiu Plus.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama