reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sedno sprawy” Radia Plus w wersji wideo

dodano: 2019-12-13 01:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Radio Plus „Sedno sprawy” Jacek Prusinowski Poranne rozmowy Jacka Prusinowskiego z politykami, emitowane na antenie Radia Plus (Grupa ZPR Media) w cyklu „Sedno sprawy”, wystartowały w wersji wideo. Można je oglądać w serwisie YouTube oraz na fanpage’u stacji na portalu społecznościowym Facebook. Program nadawany jest z newsroomu Time a za jego realizację odpowiada redakcja Radia Plus.

Radio Plus „Sedno sprawy” Jacek Prusinowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jacek Prusinowski od kilkunastu lat specjalizuje się w tematyce politycznej. Jego audycja „Sedno sprawy” emitowana jest w Radiu Plus od poniedziałku do piątku o godzinie 8:45. Dotychczas program był dostępny w Internecie w formie podcastów na stronie internetowej stacji (przejdź na stronę). Obecnie przygotowywana jest także wersja wideo, którą oglądać można na fanpage’u Radia Plus na portalu społecznościowym Facebook (przejdź na stronę) oraz w serwisie YouTube (przejdź na stronę).

Jacek Prusinowski związany jest z Grupą Radiową Time od sierpnia 2011 roku. W Radiu Plus prowadzi codzienne rozmowy z politykami „Sedno sprawy” (od 5 lat) oraz audycję publicystyczną „Sedno sprawy Plus” (we wtorki o godzinie 20:00) (więcej tutaj). Prowadził także m.in. audycje wyborcze, program publicystyczny „Biało-Czarne” na antenie telewizji Nowa TV i kanał w serwisie YouTube „Tu jest Polska”. Przed Grupą Radiową Time związany był z Jedynką Polskim Radiem.

„Sedno sprawy” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 8:45, „Sedno sprawy Plus” - emisja we wtorki o godz. 20:00 w Radiu Plus.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

35 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP biała

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval, z nowym zawieszeniem z mocnego...

79 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama