reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sedno sprawy” Radia Plus w wersji wideo

dodano: 2019-12-13 01:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Radio Plus „Sedno sprawy” Jacek Prusinowski Poranne rozmowy Jacka Prusinowskiego z politykami, emitowane na antenie Radia Plus (Grupa ZPR Media) w cyklu „Sedno sprawy”, wystartowały w wersji wideo. Można je oglądać w serwisie YouTube oraz na fanpage’u stacji na portalu społecznościowym Facebook. Program nadawany jest z newsroomu Time a za jego realizację odpowiada redakcja Radia Plus.

Radio Plus „Sedno sprawy” Jacek Prusinowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jacek Prusinowski od kilkunastu lat specjalizuje się w tematyce politycznej. Jego audycja „Sedno sprawy” emitowana jest w Radiu Plus od poniedziałku do piątku o godzinie 8:45. Dotychczas program był dostępny w Internecie w formie podcastów na stronie internetowej stacji (przejdź na stronę). Obecnie przygotowywana jest także wersja wideo, którą oglądać można na fanpage’u Radia Plus na portalu społecznościowym Facebook (przejdź na stronę) oraz w serwisie YouTube (przejdź na stronę).

Jacek Prusinowski związany jest z Grupą Radiową Time od sierpnia 2011 roku. W Radiu Plus prowadzi codzienne rozmowy z politykami „Sedno sprawy” (od 5 lat) oraz audycję publicystyczną „Sedno sprawy Plus” (we wtorki o godzinie 20:00) (więcej tutaj). Prowadził także m.in. audycje wyborcze, program publicystyczny „Biało-Czarne” na antenie telewizji Nowa TV i kanał w serwisie YouTube „Tu jest Polska”. Przed Grupą Radiową Time związany był z Jedynką Polskim Radiem.

„Sedno sprawy” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 8:45, „Sedno sprawy Plus” - emisja we wtorki o godz. 20:00 w Radiu Plus.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier abonament 2020' + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2020 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Konwerter Twin Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, podwójny konwerter Universal Twin produkcji Opticum. Przeznaczony do...

39 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...
reklama