reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Młode strzelby II” i seriale w styczniu w Epic Drama

dodano: 2019-12-18 21:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama W styczniu 2020 roku kanał Epic Drama poleca swoim widzom film „Młode strzelby II” oraz takie seriale jak „Poldark - Wichry losu” (sezon 4.), „Jamestown” (sezon 3.) i „Sprawy Frankie Drake” (sezon 3.).

Epic Drama


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2020 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Poldark - Wichry losu” 4
twórcy: Winston Graham, Debbie Horsfield, obsada: Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Heida Reed, Kyle Soller, Jack Farthing, Ruby Bentall i Richard Harrington
emisja: od niedzieli, 5 stycznia 2020 roku o 20:15

Cały kraj ogarnia polityczna niepewność po niedawnych wyborach. Ross próbuje podważyć kontrolę George’a nad Kornwalią, a jednocześnie stara się naprawić swoje małżeństwo z Demelzą. Dwight i Caroline myślą o założeniu rodziny. Elizabeth chce kolejnego dziecka, które wzmocniłoby jej małżeństwo z wiecznie podejrzliwym George’em. Morwenna desperacko próbuje bronić się przed awansami Osborne’a, grożąc ich synowi. Drake ma złamane serce, ale jego brat Sam zachęca go, aby poszukał nowej miłości. Mammoth Screen, firma producencka tworząca serial „Poldark”, jest gorącym orędownikiem związanej z nagrodami BAFTA inicjatywy „albert” na rzecz zrównoważonej produkcji. Przy produkcji czwartego sezonu udało się ograniczyć ślad węglowy o 40,6 procent w stosunku do planowanych wartości. Firma otrzymała trzygwiazdkową ocenę (więcej tutaj).

„Jamestown” 3
twórcy: Bill Gallagher Obsada: Naomi Battrick, Niamh Walsh, Sophie Rundle, Max Beesley, Claire Cox, Jason Flemyng, Stuart Martin, Matt Stokoe, Abiola Ogunbiyi i Kalani Queypo
emisja: od niedzieli, 5 stycznia 2020 roku o 21:30

Jamestown szybko się rozwija, a władze Wirginii obiecują angielskim osadnikom wolność i bogactwo. Zniszczona plantacja Jocelyn może się odrodzić, ale stare spory nie zniknęły. Jocelyn planuje zemstę, ale Yeardley nie zamierza poddać się bez walki. Kolonia przynosi zyski, więc uwaga Anglii skupia się na Jamestown. Kiedy w mieście zjawia się tajemniczy nieznajomy, wielu próbuje zacierać ślady swoich dawnych czynów. Pośród licznych konfliktów kwitnie miłość - nawet Jocelyn widzi przed sobą przyszłość, na którą już nie miała nadziei. Maria, Pedro i imigranci z Angoli próbują wywalczyć sobie w kolonii własne miejsce, ale nie mogą dłużej zaprzeczać, że ich przyszłość rysuje się w czarnych barwach. Sharrowowie ściśle współpracują z Indianami, a Henry ożenił się z kobietą z plemienia Pamunkey. Silas żyje wraz z nimi na wygnaniu, ale jego przyjaźń z indiańskim wojownikiem Chacrowem zostaje wystawiona na ciężką próbę, a on sam trafia w sam środek najpoważniejszego starcia między Anglikami a rdzennymi mieszkańcami Ameryki. Konflikty te zapowiadają nowy rozdział w historii Wirginii, który będzie kształtował Nowy Świat na kolejne stulecia. Choć fabuła serialu „Jamestown” jest w większości oparta na fikcji, to postać jednego z bohaterów wzorowana jest na historycznym mieszkańcu osady Jamestown w Wirginii - kowalu Jacku Readzie. W rolę Reada wciela się aktor Matt Stokoe (więcej tutaj).

„Sprawy Frankie Drake” 3
twórcy: Carol Hay, Michelle Ricci, obsada: Lauren Lee Smith, Chantel Riley, Rebecca Liddiard, Sharron Matthews, Grace Lynn Kung
emisja: od wtorku, 7 stycznia 2020 roku o 21:30

W trzeciej serii widzowie zobaczą mnóstwo nowych przygód: panie z agencji Drake Private Detectives podejmują się coraz trudniejszych spraw i stają twarzą w twarz z coraz groźniejszymi przeciwnikami. Frankie i Trudy nadal polegają na Mary i Flo, które zawsze chętnie zajrzą do policyjnych akt czy raportu z autopsji, ale Mary czuje się coraz bardziej sfrustrowana tym, jak traktują ją policjanci, i stara się stawiać sobie bardziej ambitne cele. Flo kończy teoretyczną część zajęć w szkole medycznej i przygotowuje się do praktyk w szpitalu, jednocześnie podtrzymując romans na odległość i angażując się w sprawy agencji. Romans Trudy i Billa Petersa nabiera rumieńców, ale Trudy także doskonale radzi sobie w pracy detektywa, podejmuje ryzyko i pomaga rozwiązywać kolejne sprawy. Frankie przewodzi całemu zespołowi z niesłabnącym entuzjazmem i pomysłowością, angażując się jednocześnie w związek z bokserem Mosesem Page’em. Od Londynu - gdzie zaprzyjaźnia się z samą Agathą Christie - po klub jazzowy, od eleganckich prywatnych szkół w Toronto po tętniące życiem centrale telefoniczne: trzecia seria „Spraw Frankie Drake” to - jak zapewnia nadawca - gwarancja doskonałej zabawy. W trzecim sezonie serialu Frankie poznaje w Londynie Agathę Christie. W rzeczywistości w 1922 roku pisarka wraz z mężem odwiedziła Kanadę, co oznacza, że Frankie Drake mogłaby współpracować z nią także w Toronto (więcej tutaj).

„Młode strzelby II”
twórcy: Geoff Murphy, obsada: Emilio Estevez, Kiefer Sutherland i Lou Diamond Phillips
emisja: w sobotę, 25 stycznia 2020 roku o 21:30

Zanosi się na egzekucję: kompani Billy’ego Kida trafiają do aresztu w hrabstwie Lincoln, a sam Kid zostaje uwięziony w pobliskim hotelu. Billy’emu udaje się uciec, a potem uwolnić członków swojego gangu. Banici zamierzają schronić się w Meksyku, ale najpierw muszą uciec ścigającemu ich dawnemu przyjacielowi Billy’ego, szeryfowi Patowi Garretowi. Film nagrodzony Złoty Globem. W 1991 roku napisana na potrzeby filmu piosenka grupy Bon Jovi „Blaze of Glory” zdobyła nagrodę Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Wydawców (ASCAP). Aktor Balthazar Getty został uznany za wschodzącą gwiazdę kina, po sukcesie „Młodych strzelb II” grał m.in. w takich serialach, jak „Bracia i siostry”, „Agentka o stu twarzach”, oryginalna seria „Czarodziejek” czy „Twin Peaks” z 2017 roku (więcej tutaj).
 
Naomi Battrick, Sophie Rundle i Niamh Walsh w serialu „Jamestown”, foto: Carnival Film & Television Limited
Naomi Battrick, Sophie Rundle i Niamh Walsh w serialu „Jamestown”, foto: Carnival Film & Television Limited


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...